Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Keturvalakių mokykla tarp aktyviausių iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ dalyvių Lietuvoje

Atrinktos organizacijos, aktyviausiai dalyvavusios iniciatyvoje „Atverk duris vasarai“ ir pasiūliusios įdomiausias veiklas per mokinių atostogas. Šių organizacijų atstovai spalio pradžioje bus apdovanoti kelione į Varšuvą.

Keturvalakių mokykla tarp aktyviausių iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ dalyvių Lietuvoje Į kelionę kviečiamų organizatorių sąraše yra ir Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras.

Švietimo, kultūros ir kitas įstaigas įsitraukti į iniciatyvą „Atverk duris vasarai“ Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras pakvietė jau ketvirtą kartą. Keturvalakių mokykla prie šios iniciatyvos prisijungia jau trečius metus. Susibūrusi iniciatyvių mokyklos bendruomenės narių grupė: direktoriaus pavaduotoja ugdymui bei lietuvių kalbos mokytoja Aušra Biskienė, bibliotekininkė Vilija Urbšienė, dailės ir technologijų mokytoja Laura Urbšytė, mokinių atostogų metu organizuoja netradicinius, edukacinius bei nemokamus renginius mokyklinio amžiaus vaikams. Tai puiki galimybė mokytojams realizuoti save, mokiniams prasmingai, įdomiai, saugiai leisti vasaros atostogas, o tėvams pasinaudoti nemokama vasaros stovykla savo vaikams. Svarbiausias visų renginių tikslas – ne rezultatas, o gera savijauta bei teigiamos emocijos, kurios mokinius lydi visų susitikimų metu.

Šiemet prie iniciatyvos prisijungė ir galimybę daugiau nei 30 tūkstančių vaikų turiningiau leisti vasarą suteikė per 317 įstaigų tiek miestuose, tiek kaimo vietovėse. Saugias edukacines erdves siūlė neformaliojo vaikų švietimo įstaigos, daugiafunkciai centrai, muziejai, bibliotekos, mokyklos.
Veiklos organizuotos kuo įvairiausios. Vaikams organizuotos sporto varžybos, kūrybinės dirbtuvės, knygų skaitymo popietės ir kt.

Iniciatyvos dalyviai aktualią informaciją mokiniams ir tėvams skelbė iniciatyvos internetiniame puslapyje: https://www.lmnsc.lt/atviros_edukacines_erdves_2019/?n=1

Parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Biskienė

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top