Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras šiltai sutiko naują vadovę

Šiandien Keturvalakių mokyklai-daugiafunkciam centrui pradėjo vadovauti naujoji vadovė – Savivaldybės skelbtą konkursą iš trijų kandidatų laimėjusi Neringa Jankauskienė.

Naująją direktorę mokyklos bendruomenei šiandien pristatė ir sėkmės naujose atsakingose pareigose linkėjo Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė.

Iš Marijampolės važinėjanti N. Jankauskienė Keturvalakių krašte nėra naujokė. Iki paskyrimo į direktorės pareigas ji dirbo toje pačioje Keturvalakių mokykloje-daugiafunkciame centre kuratore ir kultūros renginių organizatore, o taip pat ir bibliotekininke Vilkaviškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Karklinių filiale.

„Džiaugiamės, kad prisijungėte prie mūsų švietimo įstaigų vadovų komandos. Kolektyvas Jums pažįstamas, mokyklos aplinka taip pat, tad tikiu, kad greitai adaptuositės naujose pareigose ir džiuginsite veiklos rezultatais. Svarbiausia, kad būtų kuo daugiau šią mokyklą lankančių vaikučių. Na, o kilus problemoms žinokite, kad mes visada esame pasirengę jums padėti,“ – naująją vadovę drąsino meras A. Neiberka.

Savo kraštietę sveikino ir Administracijos direktorius V. Gavėnas, kuris pabrėžė bendradarbiavimo svarbą. Jo teigimu, neišsprendžiamų bėdų nėra, tik reikia kalbėtis, nebijoti kreiptis pagalbos. Jis linkėjo kurti naujas idėjas ir jas įgyvendinti.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja A. Finagėjevienė džiaugėsi, kad N. Jankauskienė yra žinoma kaip aktyvi šios bendruomenės narė, tad neabejojo, kad su patikėtomis mokyklos direktorės pareigomis susitvarkys sklandžiai.

Naująją vadovę šiltai sutiko mokyklos kolektyvas, mokyklos vairą į naujas rankas rūpestingai perdavė ir buvusi mokyklos direktorė Violeta Šaukščiuvienė.

Didžiausią gėlių ir šiltų padėkos žodžių puokštę gavo ir pati V. Šaukščiuvienė. Už didelį rūpestį mokyklos ir viso miestelio bendruomene dėkojo Keturvalakių seniūnas Gintas Urbšys, nuoširdžius padėkos žodžius savo buvusiai vadovei tarė kolektyvo nariai.

Priminsime, kad V. Šaukščiuvienė jau beveik pusmetį vadovauja Vilkaviškio vaikų lopšeliui-darželiui „Buratinas“.

N. Jankauskienė yra baigusi Šiaulių universitetą (nuo šių metų – Vilniaus universiteto Šiaulių akademija), įgijusi edukologijos bakalauro ir magistro diplomus.

Pasidalinkite

1 komentaras apie “Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras šiltai sutiko naują vadovę”

  1. Kaip reta, kad taip geranoriškai, šiltai ir bičiuliškai buvusi vadovė Violeta perduoda sustyguotos, išpuoselėtos, išsaugotos su aukštai iškelta kartele mokyklos vairą naujai vadovei Neringai. Jau vien toks perdavimas rodo bendruomenės sveikumą, norą veikti dėl vietos žmonių, dėl vaikų.
    Patys geriausi ir gražiausi prisiminimai iš Keturvalakių, parapijos, mokyklos, bendruomenės. Asmeniškai iš direktorės Violetos išmokau vadybos subtilybių ir kantrios kasdienės pedagogikos, pokalbiai prie kavos aptariant pamokas, kultūrą, planavimas drauge, Mokytojo dienos šventimas, kelionės su mokytojais į teatrus ir į Romą – tai paprasto bendravimo, galėjimo kalbėtis, klausyti ir pasisakyti vaisiai.
    Visiems kuo didžiausios sėkmės ir Dievo palaimos gausybės!
    Viskas taip sava ir drauge jau kituose beržynuose…
    kunigas Rytis Baltrušaitis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top