Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Keturios ugdymo įstaigos jau turi nuolatinius vadovus

2018 metais įsigaliojus Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo pataisoms, švietimo įstaigų vadovų kadencijos buvo apribotos penkerių metų laikotarpiui. Įteisinus švietimo įstaigų vadovų rotacijas, savivaldybės buvo įpareigotos organizuoti neterminuotai į pareigas priimtų švietimo įstaigų vadovų konkursus. 2020 m. pabaigoje paskelbti konkursai į tų vadovų pareigas, kurie įstaigoms vadovavo 10 ir daugiau metų.

2020 m. gruodžio mėnesį ir 2021 m. sausį jau įvyko konkursai į Kybartų vaikų lopšelio-darželio „Kregždutė“, Virbalio pagrindinės mokyklos, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos ir Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos vadovų pareigas. Kybartų vaikų lopšeliui –darželiui „Kregždutė“ ir toliau vadovaus Lina Mačiulienė, Vilkaviškio Salomėjos Nėries mokyklai – Daina Juškauskienė, Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijai – Saulius Spangevičius. Konkursą į Virbalio pagrindinės mokyklos direktoriaus vietą laimėjo ilgametis Pajevonio pagrindinės mokyklos direktorius Paulius Dausinas. Šis vadovas Pajevonio pagrindinėje mokykloje nuo metų pradžios direktoriaus pareigas eina laikinai, o pagrindine jo darboviete tapo Virbalio pagrindinė mokykla.

Artimiausiu metu vyks konkursai į Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Buratinas“, Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Pasaka“, Kybartų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“, Kybartų „Saulės“ progimnazijos, Kybartų „Rasos“ mokyklos, Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro, Vilkaviškio rajono sporto mokyklos, Vilkaviškio suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos direktorių pareigas.

Savivaldybės skelbiamuose konkursuose gali dalyvauti ir šiuo metu švietimo įstaigų vadovų pareigas einantys asmenys, ir visi kiti, kvalifikacinius reikalavimus atitinkantys, specialistai (kvalifikaciniai reikalavimai pretendentams ir kita aktuali informacija skelbiama Vilkaviškio rajono savivaldybės interneto svetainėje www.vilkaviskis.lt).

Konkursus laimėję švietimo įstaigų vadovai į pareigas skiriami penkeriems metams. Pasibaigus kadencijai, direktoriai vėl galės dalyvauti viešame konkurse ir pretenduoti dar penkeriems metams likti vadovais. Kadencijų skaičius neribojamas.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top