Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Keičiasi vakcinavimo nuo COVID-19 tvarka

Informuojame, jog nuo liepos 12 d. keičiasi vakcinavimo nuo COVID-19 tvarka. Dėl sumažėjusių srautų, visi iki šios dienos nepasiskiepiję Vilkaviškio rajono gyventojai bus vakcinuojami nebe bendrame skiepijimo centre, bet tose sveikatos priežiūros įstaigose, kuriose yra prisirašę pas šeimos gydytoją.

Vilkaviškio rajono gyventojai gali skambinti apačioje nurodytais telefono numeriais ir su savo sveikatos priežiūros įstaiga, kurioje yra prisirašę pas šeimos gydytoją, susiderinti skiepijimo detales.

Registruotis skiepijimui taip pat galima ir internetinėje svetainėje www.koronastop.lt  arba tel. nr. 1808. Registruotis gali visi gyventojai, sulaukę 16 m. 12–15 m. asmenis skiepijimui registruoti gali tėvai (įtėviai), globėjai arba rūpintojai. Registracijos metu galėsite pasirinkti Jums patogiausią vakcinacijos vietą ir laiką.

Primename, kad šiandien Vilkaviškio vakcinacijos centre (Vytauto g. 83, Vilkaviškis) nuo 15.00 iki 16.00 val. vis dar galima pasiskiepyti bet kuria tuo metu turima vakcina be išankstinės registracijos. Tereikia su savimi turėti asmens dokumentą ir pasakyti, kokia vakcina norite vakcinuotis. Taip pat į vakcinacijos centrą kviečiame atvykti norinčius pasinaudoti ankstesnės revakcinacijos galimybe ir gauti antrąjį „Vaxzevria“ skiepą anksčiau nei po 12 sav.

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, šiuo metu jau paskiepyti 14 888 rajono gyventojai, kas sudaro 43, 5 proc. Pagal skiepijimo mastus mūsų rajonas yra 36 (iš 60 savivaldybių).

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top