Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Karklinių kaimo bendruomenė jau turi namus!

Spalio 22 d. duris atvėrė naujumu kvepiantys ir jaukumu spindintys Karklinių kaimo bendruomenės namai – didžiulių svajonių ir nepalaužiamo atkaklumo, prie to plušėjusių kaimo žmonių ir pagalbininkų darbo rezultatas.

Karklinių kaimo bendruomenė – viena iš pirmųjų rajone susikūrusių bendruomenių, tačiau ir viena iš nedaugelio, iki šiol neturėjusi suremontuotų ir savo reikmėms pritaikytų namų.

Suremontuota buvusių kultūros namų vidurinė dalis ir joje įrengtos patalpos bendruomenės poreikiams yra visų Karklinių kaimo gyventojų išsipildžiusi svajonė.

Pristatydama naujuosius Karklinių kaimo bendruomenės namus jos pirmininkė Jolita Tekorienė ne kartą pabrėžė, kad tai yra viso kaimo žmonių didžiulio noro ir bendro darbo rezultatas.

„Karklinių kaimo širdis pamažu ima plakti. Ir plaka ji tik dėl mūsų visų širdžių dosnumo. Šiandien šioje salėje nerasime nei vieno, kuris neprisidėjo prie to, kad mes turime šiuos jaukius bendruomenės namus“, – dėkodama už reikšmingą pagalbą kalbėjo J. Tekorienė.

Su dovanomis ir linkėjimais į naujus bendruomenės namus susirinko daug svečių. Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, prisiminęs bendruomenės įsikūrimo pradžią, dėkojo pirmininkei J. Tekorienei už iniciatyvą ir ryžtą.

„Nuoširdžiai džiaugiuosi kartu su Jumis visais. Saugokite tai, ką sukūrėte. Linkiu bendruomenei sėkmės ir žinau, kad šie namai niekada nebus tušti“, – linkėjo Savivaldybės meras.

Renginio metu pasisakė Seimo nariai K. Smirnovas ir A. Butkevičius, Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos narys Ž. Gelgota. Keturvalakių seniūnas, pirmasis Karklinių kaimo bendruomenės pirmininkas Gintautas Urbšys, Vilkaviškio rajono kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė L. Kružinauskienė, Karklinių seniūnaitis M. Kriaučialiūnas, rangovų – UAB „Gintrėja“ atstovai, bendruomenės nariai ir kiti svečiai.

Karklinių kaimo bendruomenė įkurta 2002 m. kovo 22 d. Jos tikslas – suburti Karklinių kaimo gyventojus ir iš jo kilusius žmones, ugdyti gyventojų bendruomeniškumą, rūpintis kaimo ir jo gyventojų gerove, skatinti domėjimąsi Karklinių kaimo ir krašto istorija, ugdyti kultūringą, sveiką ir harmoningą asmenybę. Taip pat plėtoti ryšius su analogiškomis organizacijomis Lietuvoje ir užsienyje, vienyti narius bendrai veiklai, teikti nariams įvairiapusę informaciją ir pagalbą, rengti ir teikti paraiškas įvairiems fondams ir programoms.

Karklinių kaimo bendruomenės veikla aktyvi: organizuoja įvairius renginius, pažintines išvykas, edukacinius užsiėmimus, rūpinasi jaunimo užimtumu, dalyvauja Vilkaviškio krašto bendruomenių sąskrydžiuose, sprendžia vietos bendruomenės problemas, bendradarbiauja su Keturvalakių seniūnija ir kitomis bendruomenėmis.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top