Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kalėdinis smiginio turnyras Keturvalakiuose

Vis labiau populiarėjantis smiginis (angl. darts) atkeliavo ir į Keturvalakius. Seniūnijos iniciatyva buvo suorganizuotas Kalėdinis smiginio turnyras, kuris vyko Keturvalakių bendruomenės namuose. Tai buvo pirmas toks renginys, tad buvo kviečiami tik seniūnijos gyventojai. Ir pirmas blynas tikrai neprisvilo. Į varžybas susirinko 4 moterys ir 9 vyrai, jaunimui atstovavo tik vienas žaidėjas. Ateityje žadame į varžybas kviesti visus rajono gyventojus.

Jaukioje bendruomenės namų aplinkoje pagrindinis varžybų organizatorius ir teisėjas Keturvalakių seniūnijos seniūnas Gintautas Urbšys pasveikino visus susirinkusius į šį pirmąjį  turnyrą, palinkėjo naujų įspūdžių ir potyrių, pasveikino su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis. Po to buvo pristatyta sporto šaka smiginis, žaidėjai supažindinti su laukiančiomis varžybomis. Taip pat  visi supažindinti su reikalavimais, kurių reikia laikytis pandemijos metu. Prieš varžybas visi sudalyvavo fotosesijoje prie smiginio lentų ir prizų.

Vyko dvi smiginio rungtys: „Kas daugiau“  ir „501“. Pirmoje rungtyje varžybos vyko trijose grupėse: jaunimo, moterų ir vyrų. Jaunimo grupės nugalėtoju tapo Aurimas Blaudžiūnas iš Bardauskų k. Moterų grupėje nugalėtoja tapo Rasa Velioniškienė, II vietą iškovojo Vilija Urbšienė, III vietą iškovojo Neringa Jankauskienė. Vyrų grupės nugalėtoju tapo Dovydas Velioniškis, II vietą iškovojo Mantas Kriaučialiūnas, o trečiąją vietą Arvydas Kuršvietis. Rungties nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais bei diplomais. Prizininkai apdovanoti medaliais bei diplomais, o visi dalyviai – atminimo diplomais.

Po šios rungties visus varžybų dalyvius skania kava bei sausainiais pavaišino Keturvalakių bendruomenės pirmininkas Arvydas Kuršvietis. Pasistiprinę prie rusenančio židinio, dalyviai vyrai pradėjo pagrindines varžybas „501“ su dvigubu užsidarymu. Burtų keliu dalyviai buvo suskirstyti į du pogrupius, kuriuose visi sužaidė tarpusavio mačus. Po to vyko atkrintamosios varžybos, pusfinaliai bei finalas. Vyrai varžėsi iki pat vakaro. III vietą iškovojo Mantas Kriaučialiūnas, II vietą Dovydas Velioniškis. Varžybų nugalėtoju tapo Gintautas Urbšys, kuris ir iškovojo Kalėdinio smiginio turnyro nugalėtojo taurę.

Varžybos visiems labai patiko, laikas prabėgo labai greitai. Planuojame organizuoti ir daugiau įvairių turnyrų, į kuriuos kviesime visus norinčius išbandyti šią sporto šaką ar jau žaidžiančius. Taip pat planuojame kitais metais pradėti ir smiginio treniruotes, taip populiarindami šią sporto šaką.

Tariu nuoširdų ačiū visiems varžybų dalyviams, Keturvalakių bendruomenės pirmininkui Arvydui Kuršviečiui. Sakau iki pasimatymo kitose varžybose.

Varžybų organizatorius ir teisėjas Gintautas Urbšys

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top