Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kalėdinė šventė Pūstapėdžiuose

Šiandien Pūstapėdžiuose netilo vaikų juokas bei Kalėdinės dainos, kurias dovanojo jaunųjų Pūstapėdžių kaimo Vaikų dienos centro lankytojų pasirodymai ir užburiantys saksofono garsai.
Magišku, dėl iškritusio sniego, tapo šventinis „Meilės alėjos“ atidarymas.
„Meilės alėja Pūstapėdžiuose“ – tai bendruomenės iniciatyva, kuri buvo pateikta kaip mažos apimties projektas Vilkaviškio rajono savivaldybės bendruomenės iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai gerinti, atrankoje. Ši iniciatyva surinko 511 gyventojų balsų ir gavo 100 proc. finansavimą iš Savivaldybės biudžeto lėšų.
Projekto įgyvendinimo metu buvo siekiama sutvarkyti esamas ir išplėtoti naujas kaimo viešąsias erdves, esančias Pūstapėdžių kaimo bendruomenės centre, įrengiant pėsčiųjų taka-alėją.
Takas išklotas trinkelėmis, įrengtas apšvietimas, pastatyti suolai, šiukšliadėžes. Tikimasi, kad sutvarkytos esamos ir išplėtotos naujos kaimo viešosios erdvės pagerins Pūstapėdžių kaimo aplinkos infrastruktūrą, kaimo estetinį vaizdą, didins gyventojų fizinį aktyvumą, užimtumą, bendravimą.
Tuo buvo galima įsitikinti jau šiandien. Šventinis „Meilės alėjos“ atidarymas sukvietė gausų būrį gyventojų.
Gražioje šventėje, žinoma, buvo galima sutikti ir Kalėdų senelį bei ištikimiausią vaikų draugą – šuniuką Amsį, o suspindusią Meilės alėją praturtino kalėdinės eglutės, kurias puošė Pustapėdžių bendruomenės nariai.
Pasveikinti susirinkusiųjų šia gražia proga atvyko Savivaldybės meras A. Neiberka, Administracijos direktorius V. Gavėnas, direktoriaus pavaduotoja D. Riklienė bei Pūstapėdžių kaimo bendruomenės pirmininkė L. Jančauskienė.
„Džiaugiuosi bendruomenės iniciatyvumu keičiant ir gražinant savo gyvenamasias erdves. Nuostabu, kad šį mažos apimties projektą, kaip ir planuota, pavyko įgyvendinti dar šiemet ir jis tapo simboline dovana Pūstapėdžių kaimo bendruomenės nariams. Gražių ir ramių artėjančių švenčių“, – linkėjo meras.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top