Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kaimo bendruomenės „Zanyla“ susitikimas

Būdvyčiuose šiandien skamba muzika, juokas ir netyla kalbos – vyksta kaimo bendruomenės „Zanyla“ susitikimas.

Jos nariai, nors ir išsibarstę po visą Lietuvą bei pasaulį, kartą per metus grįžta į gimtinę tam, kad susitiktų su buvusiais kaimynais, draugais ar tėvų pažinotais žmonėmis. Gražią tradiciją buvo sutrikdžiusi pandemija, bet šiemet bendruomenės nariai ją entuziastingai atnaujino.

„Jeigu nepamirštame savo šaknų, sugrįžtame ten, iš kur esame kilę, tai daro mus stipresniais“ – sakė susitikime dalyvavęs klebonas Audrius Kurapka, palaiminęs susirinkusiuosius ir palinkėjęs toliau gyventi tokioje tvirtoje bendrystėje.

Bendruomenės susitikime lankęsis Vilkaviškio rajono meras taip pat pasveikino susirinkusiuosius: „Bendrystė, susitikimai yra labai svarbūs žmonėms. Savo šaknis turime gerbti, mylėti, tai dalis mūsų. Linkiu išlaikyti šią gražią tradiciją ir susitikti kasmet.“ A. Neiberka taip pat išdavė, kad pats yra kilęs iš Būdviečių – čia gyveno jo mama.

Bendruomenės pirmininkę Nijolę Mikuckienę sveikinusi Pajevonio seniūnė Gintauta Žaliniakienė įteikė albumą ir palinkėjo jame kaupti bendruomenės prisiminimus.

Tradicijas tęsiančio kaimo bendruomenės susitikimo nepraleido ir Europos parlamento narys Juozas Olekas, kurio šeima taip pat kilusi iš šio kaimo.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top