Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Kaimo bendruomenė „Senieji Antupiai“ įgyvendino projektą „Sportuokime visi, sportas – sveikata“

Kaimo bendruomenė „Senieji Antupiai“ kartu su neformalia Antupių kaimo jaunimo organizacija šiais metais teikė paraišką Vilkaviškio rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų  rėmimo programos konkursui pagal projektą „Sportuokime visi, sportas – sveikata“.

Projekto metu buvo planuojama įsigyti permatomus pakeliamus tentinius uždangalus pavėsinės atviroms sienoms pridengti ir surengti draugiškas tinklinio varžybas. Projektui vykdyti gauta 510,00 eurų.

„Senųjų Antupių“ kaimo bendruomenėje ir aplinkinių kaimų teritorijoje gyvena apie 350 žmonių. Bendruomenė neturi savo namų, todėl visus susirinkimus vykdo pavėsinėje, kuri labai atvira ir yra tik viena uždara siena. Šių permatomų tentų pagalba bus sukurta jaukesnė aplinka ypač rudenį ir žiemą sportuojantiems, susirinkimų metu susirinkusiems pasislėpti nuo vėjo, lietaus ar sniego.

Ateityje numatoma toliau tvarkyti sporto aikštynus, organizuoti sportines varžybas, rengti įvairias paskaitas, organizuoti jaunimo bei vyresnių bendruomenės gyventojų užimtumą.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top