Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Jūsų laukia nepakartojama Šv. Kalėdų dvasia ir staigmenos!

Mieli vilkaviškiečiai ir rajono gyventojai,

nors Covid-19 pandemija ir apsunkina kasdienį gyvenimą, tačiau artėja gražiausios metų šventės, kurių proga Jūsų laukia nepakartojama Šv. Kalėdų dvasia ir staigmenos!

Jau gruodžio 4 d. pavakary Jus kviečiame jungtis į tiesioginę socialinio tinklo Facebook transliaciją, kurios metu Vilkaviškio miesto J. Basanavičiaus aikštėje kartu įžiebsime visą Kalėdinį laikotarpį miestą nušviesiančią Kalėdų eglutę! Suspindės ne tik žaliaskarė, bet ir aikštės medžiai, kalėdinėmis dekoracijomis nušvis įvairios miesto vietos ir pastatai.

Kartu aikštės prieigose įžiebsime ir ištisą vilkaviškiečių sukurtą Kalėdinių eglučių alėją, prie kurios prisijungti vis dar galite ir Jūs. Į konkursą užsiregistruoti kviečiame iki lapkričio 30 d., tad visų, norinčių prisidėti, mielai laukiame.

Tradicijos yra tradicijos ir nepaisant to, kad negalėsime burtis kartu, kad ir kuriame rajono kampelyje gyventumėte – stebuklingo Kalėdų senelio pasirodymo, džiugių emocijų ir šventinių palinkėjimų sulauksite kiekvienas. Šventiniu laikotarpiu po rajono miestelius ir seniūnijų centrus važinės Vilkaviškio kultūros centro inicijuotas „Kalėdinis Crafteris“.

Gruodžio 4 d. 17–19 val. „Kalėdinis Crafteris“ kartu su Kalėdų seneliu pajudės Vilkaviškio miesto gatvėmis ir iki pat  Šv. Kalėdų keliaus šiuo maršrutu: 11 d. 17–18 val. aplankys Klausučius, 14 d. 17–18 val. – Gražiškius, 15 d. 17–19 val.  – Gižus, Keturvalakius, 16 d. 17–18 val.  – Bartninkus,  17 d. 17–18 val. – Pilviškius, 18 d. 17–18 val. – Alvitą. „Kalėdinio Crafterio“ maršrutus sekite Vilkaviškio kultūros centro Facebook paskyroje.

Nušvitusios Kalėdų eglės sulauks ir kybartiečiai. Jau ruošiama didžioji Kybartų miesto eglė, šaldomas Kalėdų senelio „Ledo kubas“, kad šis apsigintų nuo pavojingo viruso ir galėtų visus pasveikinti su artėjančiomis šventėmis. Magiškas ledo kubas atsivers ir Kalėdų senelį, važiuojantį miestų gatvėmis, bus galima stebėti: gruodžio 10 d. Kybartuose ir Virbalyje, o 11 d. Vištytyje. Nuo gruodžio 10 d. visu šventiniu laikotarpiu džiugins papuoštas Kybartų miesto parkas, Virbalio miesto erdvės, gruodžio 11 d. ryškiausiomis spalvomis nušvis Vištyčio ir Pajevonio eglutės.

Artėjančiu šventiniu laikotarpiu Jūsų lauks ir dar viena naujovė – Kalėdinių dekoracijų žemėlapis, kurio dalimi kviečiame tapti kiekvieną rajono gyventoją, įmonę, įstaigą ir bendruomenę. Šiame žemėlapyje bus pažymėtos Kalėdų proga gražiausiai ir šventiškiausiai pasipuošusios rajono vietos. Tai taps puikia pagalba visiems, norintiems pasigrožėti kalėdišku Vilkaviškio rajonu. Turėsite galimybę susikurti maršrutą, kuris vienu išvažiavimu iš namų Jums padės aplankyti net keletą rajono vietų.

Prie šios iniciatyvos prisijungti kviečiami visi – tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys, kurie sukurs išskirtinius papuošimus ir lauks atvykstančių žmonių, norinčių pasigrožėti sukurta Kalėdine magija. Žemėlapį jau gruodžio 4 d. galėsite rasti interneto svetainėje Vilkaviskisinfo.lt bei Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro socialiniame tinkle Facebook.

Gražios iniciatyvos lauks ir kituose rajono miestuose ir miesteliuose. Kalėdinės eglutės bus įžiebtos Pilviškiuose, Keturvalakiuose, Gižuose, Bartninkuose, įspūdingomis puošmenomis, kaip ir kasmet, nustebins Klausučiai, netradicinę eglutę įžiebs Gražiškiai. Vis dėlto, dėl pandemijos situacijos visoje šalyje šiose seniūnijose Kalėdinės lemputės bus įžiebtos be tradicinių susibūrimų ir švenčių. Nors Kalėdų eglės įsižiebs tyliai, bet jų spindinti šviesa ir jaukumas primins – Kalėdos tikrai ateina!

Gražiausios metų šventes pasitikime sveiki – saugokime save ir kitus!

Vilkaviškio rajono savivaldybė

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top