Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Joninių šventė ir riedlenčių parko atidarymas Gudkaimyje

Trumpiausios metų nakties šventė Gudkaimyje prasidėjo sporto renginiais – krepšinio, futbolo ir tinklinio varžybomis.

Šią dieną kaime buvo oficialiai atidarytas ir riedlenčių parkas, kuris įrengtas laimėjus  bendruomenės iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai gerinti, projektų konkursą. Atidaryme apsilankęs Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka sveikino bendruomenės narius ir svečius:

„Nuoširdžiai džiaugiuosi gyventojų ir jūsų pirmininko Ramūno Žemaičio iniciatyva, kurią pavyko įgyvendinti ir štai dabar ją matome – riedlenčių parką. Esate puikus pavyzdys, kaip gali Vilkaviškio rajono periferijoje esanti gyvenvietė pasikeisti ir atsinaujinti. Naudokite, saugokite ir tikiuosi, kad po šiandienos atsiras dar daugiau žmonių, kurie skirs laisvalaikį aktyviam poilsiui. Žinoma, sveikinu ir visus Jonus bei Janinas su vardo diena“.

Pirmieji riedlenčių parką išbandė profesionalūs riedlentininkai ir BMX dviratininkai iš Vilniaus. Vėliau šiuos ekstremalius sportinius užsiėmimus galėjo išmėginti ir visi norintieji.

Gudkaimio šventėje taip pat dalyvavo Savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas, Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Jurga Grigaliūnaitė ir Kybartų seniūnas Romas Šunokas.

Varžybų nugalėtojams apdovanojimus įteikė Seimo nario Algirdo Butkevičiaus patarėjas Valdas Riklius.

Vakaro programoje laukia ir gyva muzika bei tradicinis Joninių laužas.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top