Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Jaunuoliai sėmėsi žinių Savivaldybės mokinių tarybų mokymuose

Sausio 11–12 dienomis vyko Vilkaviškio rajono Lietuvos moksleivių sąjungos (toliau – LMS) padalinio ir Vilkaviškio rajono savivaldybės mokinių tarybų mokymai.

LMS ir rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba skatino gerinti mokinių savivaldų tarpusavio bendradarbiavimą, padėti stiprėti iš vidaus, kokybiškai spręsti iškylančias problemas ir daugiau sužinoti apie savanorystės galimybes.

Mokymuose dalyvavo 51 moksleivis, atstovaujantys 14 Vilkaviškio rajono savivaldybės mokinių savivaldų.

Mokymų metu pranešimus skaitė kviestinės lektorės: Klėja Merčaitytė (Lietuvos moksleivių sąjungos regioninių reikalų koordinatorė), Kamilė Pašukytė (Lietuvos moksleivių sąjungos Nacionalinės komunikacijos koordinatorė), Greta Gelgotaitė ir Mingailė Ružytė (VšĮ „Jaunimo ambasadoriai“).

Per vykusias lektorių paskaitas mokiniai kalbėjosi apie stereotipus, kaip jų atsikratyti, taip pat lektorė Mingailė papasakojo jiems apie savanorystę, pristatė kaip ji pradėjo savo kelią savanorystėje.

Mokiniai diskutavo apie Vilkaviškio rajono mokyklų veiklą, kaip atsižvelgiama į mokinių nuomonę bei interesus. Taip pat vyko simuliacija „Atsakomybių pasiskirstymas komandoje“, mokiniai sužinojo, kaip teisingai vykdyti LMS veiklos planą, diskutavo su LMS savanoriais bei MS nariais.

Mokymų metu taip pat buvo iškelti LMS komandos tikslai, kuriuos bus siekiama realizuoti šiais metais bei kartu spręsti iškilusias problemas!

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top