Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Jaunimo mainų projektas, kvietęs dalyvius pažiūrėti į savo ateitį kitaip

Lapkričio 29 dieną įvyko Erasmus+ Jaunimo mainų projektas „Focus for the Future” (projekto nr. 2020-2-LT02-KA105-006860), kurį organizavo asociacija „Keliauk, kad keistum”.

Pagal šį projektą 2022 m. lapkričio 29–gruodžio 8 d. 46 jaunuolių su grupių lyderiais iš Lietuvos, Slovakijos, Vengrijos ir Serbijos dalyvavo mainų veiklose Elniakampyje. Tobulino komunikacijos, viešo kalbėjimo ir kitus įgūdžius anglų kalba, ugdė kūrybinius gebėjimus, pažino kitų šalių kultūrą.

Pagrindinis šio projekto tikslas – skatinti jaunimo socializaciją, kritinį mąstymą, lyderystę ir bendradarbiavimą tarptautiniu mastu mišrių gebėjimų grupėje pasitelkiant neformalų ugdymą.

Veiklų metu dalyviai, turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su mus supančia informacija socialiniuose tinkluose, išmokti ją kritiškai vertinti ir atskirti teisingą informaciją nuo melagingos. Kažkam kilo ateities planų vizija, kažkas išmoko įveikti save ir nebijoti bendrauti, kažkas patobulino angl. kalbos žinias, kažkas susirado draugų, kažkas mokėsi savarankiškumo, kažkas mokėsi suprasti save. Išmoktos pamokos ir įgyta patirtis visiems skirtinga ir savaip naudinga. Visi dalyviai gavo Europos mastu pripažįstamą Youthpass pažymėjimą, kuriame aprašomi dalyvių įgyti įgūdžiai ir žinios.

Asociacijos „Keliauk, kad keistum“ informacija

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top