Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Jaunieji krepšininkai kovojo dėl Mero taurės

Rugsėjo 19 d. Vilkaviškyje karaliavo visų taip mylimas krepšinis: Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Vilkaviškio krepšinio klubo „Perlas“ ir Nacionalinės krepšinio akademijos organizuojamas turnyras Vilkaviškio rajono savivaldybės mero taurei laimėti.

Šį kartą turnyre susikovė 4 komandos: šeimininkų – Nacionalinės krepšinio akademijos-Vilkaviškio „Perlas“, Nacionalinės krepšinio akademijos-Alytus, Nacionalinės krepšinio akademijos-Kauno „Lūšys“ ir Nacionalinės krepšinio akademijos-Kauno „Lūtai“ komandos.

Krepšinio turnyrą atidarė Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Meras A. Neiberka pasidžiaugė jaunaisiais krepšininkais, linkėjo jiems draugiškų varžybų, kurios baigtųsi be traumų. Pasak Savivaldybės vadovo A. Neiberkos, smagu matyti degančias berniukų akis, stebėti jų entuziazmą ir atsidavimą krepšiniui. Jis linkėjo jauniesiems krepšininkas ateityje atstovauti ne tik savo rajonui, bet ir visai Lietuvai.

Pavakare prasidėjo apdovanojimų ceremonija. Turnyro komandos apdovanotos Savivaldybės mero A. Neiberkos įsteigtomis prizinėmis taurėmis ir medaliais. Džiugu, kad nei viena komanda neliko be apdovanojimo.

Šįkart paguodos taurė ir rėmėjų dovanos atiteko Nacionalinės krepšinio akademijos-Alytaus  jauniesiems krepšininkams.

Nacionalinės krepšinio akademijos-Kauno „Lūšys“ – šįkart iškovojo trečiąją vietą. Antrosios vietos taure ir medaliais džiaugėsi Nacionalinės krepšinio akademijos-Kauno „Lūtai“ žaidėjai. Na, o čempionų taurė šįkart liko namuose. Mero taurę aukštai į viršų kėlė ją iškovoję turnyro šeimininkai – NKA-Vilkaviškio „Perlas“ jaunieji krepšininkai.

Taip pat pasveikinti naudingiausieji komandų žaidėjai – Markas Mačiulaitis (NKA-Perlas), Justas Valaitis (NKA-Lūtai), Kasparas Laurinavičius (NKA-Lūšys) ir Domantas Ražanauskas (NKA-Alytus). Viso Turnyro naudingiausiu žaidėju pripažintas Aronas Kynas iš Vilkaviškio NKA-Perlas komandos.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top