Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Jaukioje popietėje pagerbti „Žiemos sodo“ kūrėjai

Nors už lango vėjuota, šalta ir tamsu, tačiau gruodžio 29 d. pavakary atvykę į Paežerių dvaro rūmus įsitikino – mūsų kraštiečių širdžių šiluma, kūrybiškumas ir meilė gimtajam kraštui gali įveikti net žvarbiausią žiemą, nušviesti net tamsiausią naktį. Šiandien gražiausioje rajono vietoje pagerbti „Žiemos sodo“ eglučių kūrėjai.

Tik jų dėka šiais metais Vilkaviškio miesto sodas yra ypatingai šventiškai pasipuošęs, nes jame „išaugo“ visas kalėdinių eglučių parkas, kuriame jaukiai įsitaisė net 42 kalėdinės puošmenos. Šiuo nuostabiu „Žiemos sodu“ grožisi ir miestelėnai, ir pagyrų negailintys miesto svečiai.

Į „Žiemos sodo“ akcijos organizatorių – rajono Savivaldybės administracijos, UAB „Vilkaviškio komunalinis ūkis“ ir partnerio UAB „Santakos laikraštis“ – kvietimą atsiliepė 42 dalyviai. Tai – aktyvūs rajono įstaigų, įmonių, visuomeninių organizacijų, ugdymo įstaigų kolektyvai ar pavieniai žmonės. Kūrybiškų Vilkaviškio rajono gyventojų (ir ne tik) dėka šventiška nuotaika spindi visas Vilkaviškio miesto sodas, teikiantis visiems tikrai daug džiaugsmo.

Visus konkurso dalyvius pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, kuris džiaugėsi ir didžiavosi mūsų krašto žmonių išmone, kūrybiškumu, bendryste. Jis įteikė dovanėles ir Mero padėkos raštus visiems „Žiemos sodo“ kūrėjams. Sveikinimo žodžius tarė ir „Santakos“ redakcijos vadovė Dangyra Apanavičienė.

Šiais metais nebuvo renkami „Žiemos sodo“ kūrėjai – nugalėtojai, nes nuspręsta nedaryti konkurso, o pasidžiaugti visais dalyviais.  Juk visos stebuklingame „Žiemos sode“ įsikūrusios eglutės yra nepaprastai gražios ir šventiškos. Eglutės stebina savo originalumu, išradingumu, kūrėjų kruopštumu.

Savivaldybė labai norėjo apdovanoti ir pagerbti visus konkurso dalyvius, todėl jiems įteiktos dovanos – 2022 metų Vilkaviškio rajono savivaldybės kalendorius ir saldi kalėdinė staigmena. Kiekvieną dalyvį savo prizu pagerbė ir „Santakos“ redakcija. Ji dalyvius apdovanojo mėnesine „Santakos“ laikraščio prenumerata.

Jaukiame padėkos vakare dovanotas Vilkaviškio muzikos mokyklos dainų ir šokių ansamblio „Siaustinis“ koncertas (vad. Artūras Pečkaitis).

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie neribodami savo fantazijos, kūrybiškumo ir išradingumo, negailėdami laiko ir pastangų sukūrė šventišką nuotaiką ir savo sukurtomis ar papuoštomis kalėdinėmis eglutėmis ypatingai papuošė Vilkaviškio miestą. Visos pateiktos eglutės vertos nugalėtojos titulo, tačiau ne prizai šioje akcijoje yra svarbiausi. Mūsų miestą puošia pačių rajono gyventojų, įstaigų, įmonių, organizacijų, bendruomenių kolektyvų rankomis sukurtų kalėdinių eglučių alėją, kuria džiaugiasi visi – ir rajono gyventojai, ir svečiai.

Didžiausius stebuklus ir gražiausius darbus, ne tik šiuo ypatingu laikotarpiu, bet ir visus apskritus metus, daro ne kas kitas, bet mūsų rajono gyventojai. Tai jų darbščios rankos kuria neįtikėtinus dalykus, idėjos ir sumanymai daro mūsų rajoną gražesnį, jaukesnį, o širdžių šiluma ir šypsenos kuria šventinę atmosferą ir gali įžiebti tikrą Kalėdų dvasią. Dar kartą Jums visiems dėkojame!

K. Inkratos nuotr.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top