Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Jaukioje popietėje aptarti nuveikti darbai

Gruodžio 27 d. į Savivaldybės pastatą rinkosi Vilkaviškio rajono savivaldybės neįgaliųjų organizacijų pirmininkai ar jų atstovai. Apžvelgti jau besibaigiančius metus, pasidalinti 2019-ųjų metų patirtimi ir papasakoti 2020 metų planus visus pakvietė Savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Kartu su meru šiame susitikime dalyvavo Socialinės paramos skyriaus vedėja Simona Bikaitė bei šio skyriaus specialistės.

Jaukioje popietėje sudalyvavo Vilkaviškio rajono nefrologinių ligonių draugijos pirmininkas Vitas Jablonskis, Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos pirmininkė Valė Masiliūnienė, Vilkaviškio rajono neįgaliųjų žmonių sąjungos pirmininkė Vita Zmitrevičienė, Vilkaviškio rajono neįgaliųjų piligrimų bendrijos „Suartėkim“ pirmininkė Anelė Dulinskienė, Vilkaviškio rajono diabetikų bendrijos „Insula“ pirmininkas Kazimieras Kukis, Vilkaviškio sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos pirmininkė Bronė Vaišnienė, Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Janina Žekienė.

Besivaišindami arbata Vilkaviškio rajono savivaldybės neįgaliųjų organizacijų pirmininkai papasakojo apie nuveiktus darbus ir jų reikšmę organizacijų nariams, pasidalino bėdomis, apžvelgė kitų metų tikslus.

Savivaldybės meras padėkojo pirmininkams už sunkų triūsą rūpinantis bene silpniausia visuomenės dalimi – neįgaliaisiais. Jis viliasi, kad graži bendrystė tik stiprės ir išaugs į prasmingas veiklas, sėkmingus projektus, neįgaliųjų visapusišką integraciją, jų gyvenimo sąlygų ir laisvalaikio gerinimo darbus.

Organizacijos dėkojo Merui už Savivaldybės teikiamą paramą ir palaikymą, pasidžiaugė sklandžiu bendradarbiavimu su Socialinės paramos skyriumi.

Kartu su Socialinės paramos skyriaus vedėja S. Bikaitė Meras įteikė pirmininkams simbolines dovanėles, linkėdamas nuoširdžios bendrystės, nesibaigiančios atjautos ir, žinoma, sveikatos.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top