Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Jaukiame vakare padėkota geradariams ir pagerbti Kalėdinių eglučių papuošimo konkurso nugalėtojai

Nors už lango vėjuota, šalta ir tamsu, tačiau gruodžio 18 d. pavakary atvykę į Paežerių dvaro rūmus įsitikino – mūsų kraštiečių širdžių šiluma gali įveikti net žvarbiausią žiemą, nušviesti net tamsiausią naktį. Gražiausioje rajono vietoje vyko Vilkaviškio „Rotary“ klubo inicijuotos gerumo akcijos padėkos vakaras, kuriame taip pat pagerbti Kalėdinių eglučių papuošimo konkurso nugalėtojai ir visi konkurso dalyviai.

Tik jų dėka šiais metais Vilkaviškio miestas yra ypatingai šventiškai pasipuošęs, nes greta pagrindinės miesto eglės išaugo visa kalėdinių eglučių alėja, kurioje jaukiai įsitaisė net 39 kalėdinės puošmenos. Šia nuostabia alėja grožisi ir miestelėnai, ir pagyrų negailintys miesto svečiai.

Vilkaviškio „Rotary“ klubas paskelbtoje gerumo akcijoje kvietė aukoti dviem sunkiomis onkologinėmis ligomis sergantiems mūsų rajono jaunuoliams. Kaip pasakojo Vilkaviškio „Rotary“ klubo atstovės Daiva Riklienė ir Alma Finagėjevienė, likimas šiems jaunuoliams ir jų šeimoms nepagailėjo sunkių išbandymų, tad rotariečiai ir visi geros valios žmonės taip nusprendė prisidėti ir bent finansiškai palengvinti jų dalią. Akcijos metu suaukoti pinigėliai įteikti Padėkos vakare taip pat dalyvavusiems jaunuoliams. Geros valios žmonėms jiems suaukojo po 638 eurus.

Jaukiame padėkos vakare dovanotas Laimos Lapkauskaitės vadovaujamo vaikų popchoro „O lia lia vaikai“, solisčių ir dainininkės Irūnos koncertas. Vaikučių nuoširdžiai atliekamos dainos, gražiausi pasirodymai ir gerumo kupini žodžiai neleido suabejoti – šv. Kalėdos jau čia pat.

O kaip gi šv. Kalėdos be jos pagrindinio simbolio – eglutės. Taigi, šiame vakare pagerbti ir Kalėdinių eglučių papuošimo konkurso nugalėtojai ir visi konkurso dalyviai.

Į kalėdinių eglučių puošybos konkurso organizatorių – rajono Savivaldybės administracijos, UAB „Vilkaviškio komunalinis ūkis“ ir partnerio UAB „Santakos laikraštis“ – kvietimą atsiliepė 39 konkurso dalyviai. Tai – aktyvūs rajono įstaigų, įmonių, visuomeninių organizacijų, ugdymo įstaigų kolektyvai ar pavieniai žmonės. Kūrybiškų vilkaviškiečių dėka šventiška nuotaika kaip niekad spindinti J. Basanavičiaus aikštė teikia visiems tikrai daug džiaugsmo.

Kalėdinių eglučių puošimo konkursui pateiktas eglutes vertino suburta vertinimo komisija. Jai teko išties labai sunkus ir beveik neįmanomas darbas, nes visos eglutės yra viena už kitą gražesnės. Komisijos nariai negailėjo pagyrų visiems konkurso dalyviams, nes sukurtos ar papuoštos eglutės stebino savo originalumu, išradingumu, kūrėjų kruopštumu. Kad ir kaip buvo sunku, tačiau Komisijai vis tiek reikėjo išrinkti keturis nugalėjus. Vertinant eglutes buvo atsižvelgta į eglutės originalumą, stilingumą, kūrybingumą, kaip naudojami puošybos elementai atskleidė teikėjo veiklą.

Taigi, konkurso pirmosios vietos nugalėtoja ir 400 Eur piniginio prizo laimėtoja paskelbta UAB „Simedva“ nuostabioji eglutė. Antros vietos laimėtoja – AB „Žemkalnija“ eglutė-žiurkytė, jos kūrėjams įteiktas 300 Eur piniginis prizas. Dvi trečiosios vietos ir piniginiai prizai po 150 Eur skirti Alvito mokyklos-daugiafunkcio centro ir UAB „Linas Agro“ Grūdų centro KŪB eglutėms.

Vieną dalyvį savo prizu pagerbė ir „Santakos“ redakcija. Ji savo piniginį prizą skyrė žaismingajai ir spalvingajai, vaikų nuoširdžiai papuoštai Vilkaviškio pradinės mokyklos eglutei.

Komisijai buvo taip sunku išrinkti Konkurso nugalėtojus, kad ji nusprendė įsteigti papildomus paskatinamuosius prizus ir pagerbti dar 5 eglučių kūrėjus. 50 Eur piniginiais prizais apdovanoti: Vilkaviškio lopšelis-darželis „Eglutė“, UAB „Rytas“, Kybartų „Rasos“ specialioji mokykla, Vilkaviškio kaimo bendruomenių sąjunga ir Sauliaus Matusevičiaus „Plaktukų muziejus“.

Visus konkurso dalyvius pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, kuris įteikė piniginius čekius ir Mero padėkos raštus konkurso prizinių vietų nugalėtojams.

Savivaldybė labai norėjo apdovanoti ir pagerbti visus konkurso dalyvius, todėl likusiems be prizinių vietų įteiktos paskatinimo dovanos – 2020 metų Vilkaviškio rajono savivaldybės kalendorius ir kalėdinė staigmena.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie neribodami savo fantazijos, kūrybiškumo ir išradingumo, negailėdami laiko ir pastangų sukūrė šventišką nuotaiką ir savo sukurtomis ar papuoštomis kalėdinėmis eglutėmis ypatingai papuošė Vilkaviškio miestą. Visos pateiktos eglutės vertos nugalėtojos titulo, tačiau ne prizai šiame konkurse yra svarbiausi. Mūsų miestą puošia pačių rajono gyventojų, įstaigų, įmonių, organizacijų, bendruomenių kolektyvų rankomis sukurtų kalėdinių eglučių alėją, kuria džiaugiasi visi – ir rajono gyventojai, ir svečiai.

Didžiausius stebuklus ir gražiausius darbus, ne tik šiuo ypatingu laikotarpiu, bet ir visus apskritus metus, daro ne kas kitas, bet mūsų rajono gyventojai. Tai jų darbščios rankos kuria neįtikėtinus dalykus, idėjos ir sumanymai daro mūsų rajoną gražesnį, jaukesnį, o širdžių šiluma ir šypsenos kuria šventinę atmosferą ir gali įžiebti tikrą Kalėdų dvasią. Dar kartą Jums visiems dėkojame!

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top