Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Jau rytoj įžiebsime Vilkaviškio miesto eglutę

Šiandien mieste vyksta paskutinieji darbai prieš ilgai lauktą miesto eglės bei „Žiemos sodo“ įžiebimą. 
Jau rytoj, gruodžio 16 d., Vilkaviškio miesto dr. J. Basanavičiaus aikštėje 18 val. nušvis pagrindinė miesto eglė.
Susirinkusieji į eglės įžiebimo šventę „Šviečia Kalėdos“ išvys ne tik lazerių, bet ir ugnies šou „Po žvaigždėmis“. Taip pat miestiečių lauks tradicininė „Lions“ klubo akcija „Kalėdų pyragas“ ir kitos staigmenos.
Be to, miesto širdyje jau nuo 12 val. veiks kalėdiniais skanumynais kvepianti mugė.
Po eglutės įžiebimo šventinė eisena keliaus į Vilkaviškio miesto sodą, kur bus įžiebiamas stebuklingas „Žiemos sodas“ – mūsų kraštiečių kurtos originalios kalėdinės eglutės ir kitos miesto sodą puošiančios dekoracijos.
Taip pat primename, kad Vilkaviškio rajono savivaldybė kartu su Vilkaviškio rajono Rotary klubu kviečia prisijungti prie kalėdinės piešimo akcijos „Vilkaviškio ateities eglutė”!
Jau rytoj, kai įžiebsime kalėdinę Vilkaviškio miesto eglę, J. Basanavičiaus aikštėje bus galima rasti piešinių dėžutę, kuri lauks kiekvieno Jūsų vizijų, kokia turi būti Vilkaviškio ateities eglutė.
Gruodžio 29 d. visi kartu, pasikvietę patį tikriausią Kalėdų senelį, piešinius galėsime apžiūrėti parodų galerijoje, įsikūrusioje take prie Šeimenos upės. Visų dalyvausiančių lauks Kalėdų senelio vizitas, staigmenos ir siurprizai!
Kalėdų eglė, eglučių alėja ir kiti šventiniai papuošimai tradiciškai mus džiugins iki pat sausio 6 dienos, todėl miesto puošmenomis tikrai visi suspėsime pasidžiaugti!

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top