Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Įvyko Vilkaviškio rajone veikiančių turizmo paslaugų teikėjų susitikimas

Šiandien, gruodžio 12 d., Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras į susitikimą pakvietė mūsų rajone veikiančius turizmo paslaugų teikėjus.

Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro direktorius Vitas Girdauskas teigė, kad toks tikslinis susitikimas organizuojamas bene pirmąjį kartą, tačiau tikrai ne paskutinį. Susirinkę vietinio turizmo sektoriaus atstovai ne tik kartu diskutavo kaip pritraukti turistus, bet ir dalinosi žiniomis, ką naujo ir įdomaus galima turistui pasiūlyti, kaip uždegti juose norą sugrįžti į mūsų rajoną dar ne vieną kartą.

„Atvykęs į Vilkaviškio rajoną turistas turi daugybę klausimų: kur pavalgyti, apsigyventi, stovyklauti, plaukioti, žvejoti, pailsėti, ką pamatyti, kaip nuvykti ir t. t. Dažnas paslaugos teikėjas negali suteikti visos rūpimos informacijos turistui vien dėl to, kad nežino. Tuo metu turistui sudaromas įvaizdis, jog tai nesvetingas ir nepatrauklus kraštas! Visa tai mes galime pakeisti jei nuolat bendradarbiausime tarpusavyje ir turistui vieni kitus rekomenduosime,“ – susitikimo pradžioje kalbėjo Vilkaviškio TVIC turizmo vadybininkė Alma Brazytė.

A. Brazytė davė kelis patarimus, kaip turizmo paslaugų teikėjams geriau save pristatyti viešojoje erdvėje, kaip naudotis socialiniais tinklais, kokias nuotraukas naudoti.

Dažnas nesusimąstome, kokie nuostabių vietų ir netikėtų atradimų yra visai šalia mūsų. Išsamų pranešimą parengusi A. Brazytė susirinkusiesiems pristatė, kokios lankytinos vietos mūsų rajone yra, papasakojo apie bendruomenių teikiamas paslaugas turistams, domino pramogomis, kvietė pasinaudoti licencijuotų gidų paslaugomis ir sudarytais maršrutais, pristatė rajone maitinimo ir apgyvendinimo paslaugas teikiančias įmones.

Kiekvienas susitikimo dalyvis buvo kviečiamas išsakyti savo pastabas, pasiūlymus, prie pristatomos paslaugos galėjo pridurti trūkstamą informaciją.

Bene pirmojo tokio susitikimo dalyvius pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Jis pasidžiaugė nuolat augančiais mūsų rajone apsilankančių turistų skaičiais, kūrybingais turizmo paslaugų teikėjais ir besikuriančiais naujais turistiniais objektais. Meras paminėjo ir kelis naujus objektus mūsų rajone, kurie duris turėtų atverti jau kitais metais ir tapti patrauklūs atvykstantiems turistams – tai Vištyčio malūnas su unikalia miltų malimo sistema ir originalios architektūros Alvito bažnyčia.

„Dėkoju Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centrui už šią iniciatyvą ir tikiu, kad šis susitikimas bus visiems labai naudingas. Turizmo paslaugų teikėjams linkiu naujų idėjų, ryžto joms įgyvendinti ir, žinoma, augančio turistų skaičiaus. Aš tikiu, kad mūsų krašto žmonės niekada nepritrūks išmonės ir su kiekvienais metais Vilkaviškio krašto turizmas taps tik aktyvesnis“, – sakė Savivaldybės vadovas A. Neiberka.

Antrojoje susitikimo dalyje vyko paskaita, kurioje kviestinis lektorius – dokt. Marius Daraškevičius – pristatė renginių etiketo principus.

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top