Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Įvyko paplūdimio tinklinio pirmenybės Vilkaviškio rajono savivaldybės mero taurėms laimėti

Rugpjūčio 7 d. Vilkaviškio miesto pliaže vyko atviros paplūdimio tinklinio 2×2 pirmenybės Vilkaviškio rajono savivaldybės mero taurėms laimėti. Pakovoti dėl apdovanojimų susirinko 10 komandų iš Vilkaviškio, Kalvarijos, Vilniaus ir Kauno savivaldybių.

Varžybose dalyvavęs Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka pasveikino pirmenybių dalyvius, palinkėjo sportinės kovos aikštelėje ir gražaus reginio žiūrovams.

Varžybos vyko pogrupių sistema. Sužaidus pogrupiuose, vyko pusfinaliai ir finalai. Į stipriausiųjų ketvertą pateko dvi vilkaviškiečių – „Barzdonai“  ir „Leva“ – bei dvi svečių – „Rančys-Vyšniauskas“ ir „Reikia pavadinimo“ – komandos. Pirmajame pusfinalyje susitiko abi vilkaviškiečių komandos, „Barzdonai“ rezultatu 2:0 nugalėjo „Leva“ komandą, o antrajame pusfinalyje „Rančys-Vyšniauskas“ nugalėjo „Reikia pavadinimo“ komandą. Kovoje dėl trečios vietos komanda „Leva“ (Arnas Vasiliauskas ir Tadas Lenkaitis) turėjo pripažinti svečių komandos „Reikia pavadinimo“ (Nikas Varnas ir Marius Pilipavičius) komandos pranašumą. Finale Tomo Vyšniausko ir Kęstučio Rančio duetas rezultatu  2:1  įveikė „Barzdonus“ (Andriaus Strakalaičio ir Armundo Žemaitaičio duetas iš Vilkaviškio).

Prizininkams savivaldybės meras Algirdas Neiberka įteikė taures ir prizus, padėkojo pirmenybių organizatoriams ir pakvietė visus kitais metais vėl  atvykti pakovoti dėl Mero taurių.

I vieta „Rančys-Vyšniauskas“, Kaunas-Vilnius (Tomas Vyšniauskas ir Kęstutis Rančys);
II vieta „Barzdonai“, Vilkaviškis (Andriaus Strakalaitis ir Armundas Žemaitaitis);
III vieta „Reikia pavadinimo“, Vilnius (Nikas Varnas ir Marius Pilipavičius);
IV vieta „Leva“, Vilkaviškis (Arnas Vasiliauskas ir Tadas Lenkaitis).

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top