Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Įvyko Gražiškių gimnazijos abiturientų brandos atestatų įteikimo šventė

Išsiskleidus patiems gražiausiems vasaros žiedams, rugpjūčio 12 dieną Gražiškių Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje rinkosi Gražiškių gimnazijos abiturientai, jų artimieji, mokytojai – vyko iškilminga brandos atestatų įteikimo ceremonija.

Šv. Mišios buvo aukojamos už mokytojus, abiturientus ir jų tėvelius. Vėliau atestatų teikimo ceremonija persikėlė prie Gražiškių gimnazijos.

Šiemet sėkmingai egzaminus išlaikė ir brandos atestatus gavo 25 abiturientai. Gimnazistus pirmiausia pasveikino gimnazijos direktorė Grita Launikonė, taip pat šventėje dalyvavo ir sėkmės linkėjo Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė.

„Svajokit ir plačiai išskleistais sparnais skriskit savo svajonių link“, – sveikindama abiturientus sakė D. Riklienė.

Šventės metu taip pat buvo pagerbta abiturientė Deimantė Povilaitytė, valstybiniuose brandos egzaminuose gavusi net du šimtukus. 100 balų įvertinimą ji surinko valstybiniuose lietuvių kalbos ir literatūros bei anglų kalbos egzaminuose. Jai įteiktas Mero padėkos raštas ir piniginis čekis. Taip pat pasveikintos ir Deimantės mokytojos – lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Aldona Adomaitytė ir anglų kalbos mokytoja metodininkė Daiva Šnipaitienė.

Džiaugiamės visais gimnazijos abiturientais, kurie rankose jau laiko brandos atestatus. Tikimės, kad išsipildys jų svajonės. Sėkmės jums visiems!

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top