Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Išvažiuojamasis Savivaldybės tarybos Plėtros ir ūkio vystymo komiteto posėdis

Spalio 25 d. vyko išvažiuojamasis Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos Plėtros ir ūkio vystymo komiteto posėdis.

Posėdyje dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos nariai – Kęstas Kružinauskas (komiteto pirmininkas), Saulius Vabalas (komiteto pirmininko pavaduotojas), Mantas Balčiūnas, Saulytis Kurtinaitis. Posėdyje taip pat dalyvavo Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, Mero patarėjas Kazys Kiaulakis, Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Jurga Grigaliūnaitė-Milovanov, Vištyčio seniūnijos seniūnė Odeta Riklienė.

Komiteto nariai lankėsi Vištyčio seniūnijoje, kur susitiko su Vištyčio regioninio parko patarėju Nerijumi Paškausku. Susitikimo metu buvo pasidalinta aktualia informacija apie planuojamą steigti Suvalkijos nacionalinį parką. Planavimo darbai dėl parko steigimo turėtų prasidėti dar šiemet, kai LR Vyriausybė priims sprendimą dėl Suvalkijos nacionalinio parko steigimo.

VšĮ  „Vištyčio senjorų namai“ direktorius Rimas Murinas komitetus narius supažindino su situacija dėl naujai steigiamų senjorų namų. Steigiamuose senjorų namuose bus įrengta 60 vietų senjorams. Čia jiems bus užtikrinamas kokybiškas ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos ir slaugos paslaugų teikimas. Atsižvelgiant į senjorų namų gyventojų savarankiškumo lygį, poreikius ir interesus, bus stengiamasi užtikrinti jų saviraišką, skatinti ir padėti integruotis į visuomenę.

Savivaldybė sulaukia gyventojų nusiskundimų dėl Taikos g., Vištytyje lietaus nuotekų tinklų. Iškritus gausesniems krituliams patvinsta šalia esančių gyventojų žemės sklypai. Administracijos direktorius V. Gavėnas informavo komiteto narius, kad šiuo metu yra rengiamas lietaus nuotekynės nuo Taikos gatvės Vištyčio mstl., Vilkaviškio r. sav. nuvedimo tinklų statybos projektas, kurio sprendiniai ateityje leis išspręsti gyventojų problemas.

Paskutinė vieta, kurioje apsilankė komiteto nariai – Vištyčio prieplauka, dėl kurios gaunami vietos žvejų nusiskundimai. Apžiūrėjus prieplauką buvo nuspręsta, kad prieplaukai tinkamai funkcionuoti yra būtini remonto ir priežiūros darbai, kuriuos Savivaldybė planuoja atlikti sekančių metų pavasarį.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top