Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Išimtinais atvejais organizuojamas ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų užimtumas

Informuojame, kad karantino paskelbimo metu Savivaldybės administracijos direktorius savo įsakymu paskyrė ugdymo įstaigą – Vilkaviškio vaikų lopšelį-darželį „Pasaka“, tel.: 8 342 52924, mob. tel.: 8 620 13 308, el. p.: darzelispasaka@gmail.com, kuriame bus užtikrintas ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų užimtumas išimtiniais atvejais. Vieni iš tokių – specialiųjų tarnybų, medicinos gydymo įstaigų, vaistinių, prekybos centrų darbuotojų vaikai ir vaikai, turintys didelius ar labai didelius specialiuosius ugdymosi poreikius.

Vaikams įstaiga maitinimo paslaugos neteiks, o bus sudaryta galimybė atsinešti, laikyti ir maitintis iš namų tą dieną atneštu maistu (LR Sveikatos apsaugos ministerijos 2020-03-17 raštas Nr. 10.2.4.1-412)10-1800 „Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų maitinimo karantino laikotarpiu“). Už atnešto maisto saugą ir kokybę atsako vaiko atstovai pagal įstatymą.

Kad galėtume operatyviai  organizuoti darbą ir padėti šeimoms pasirūpinti vaikais, prašome iš anksto nurodytais kontaktais kreiptis į įstaigos administraciją dėl būtinos vaikų priežiūros.

Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja

Alma Finagėjevienė

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top