Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Išeinančiai mokytojai linkėta kūrybinės sėkmės naujuose darbuose

Lapkričio 12 d. Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos bendruomenė atsisveikino su šios mokyklos Dailės ir technologijų vyresniąja mokytoja Egle Galinskiene. Ši mokytoja nusprendė užbaigti savo ilgametį pedagoginį kelią ir visa širdimi atsidėti savo aistrai – maisto gaminimui.

Moteris ruošiasi pradėti savo verslą – atidaryti kepyklėlę. Jau dabar ne vienas vilkaviškietis yra ragavęs skaniųjų E. Galinskienės ruoštų užkandžių, desertų, konditerijos gaminių. Į visus šiuos skanėstus E. Galinskienė įdeda labai daug savo širdies šilumos, todėl ne veltui savo veiklai yra davusi „Su meile ir šokoladu“ pavadinimą.

Kad ir kaip bebūtų gaila atsisveikinti, gimnazijos direktorius Arūnas Serneckas džiaugėsi, kad E. Galinskienė atrado savo kelią, o iki tol buvo svarbi gimnazijos bendruomenės dalis. Direktorius negailėjo gražių žodžių apie mokytojos atliktus darbus, mokyklos interjero sprendimus, mokiniams perduotas žinias, ugdytą grožio suvokimą. Jis linkėjo sėkmingų darbų ir kvietė nepamiršti kelio į gimnaziją, kurioje ši mokytoja bus visada labai laukiama.

Padėkoti mokytojai atvyko ir Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė. Meras akcentavo, kad svarbu atrasti tai, kas džiugina, kas miela širdžiai ir nebijoti tai veiklai atsiduoti visomis jėgomis.

„Kartais yra sakoma, kad gerai ten, kur mūsų nėra. Aš nesutinku su šiuo pasakymu. Mano nuomone, tik nuo mūsų noro ir pastangų galima susikurti tokią aplinką, kuri mus džiugintų kiekvieną dieną, teiktų gyvenimo džiaugsmą. To šiandien aš Jums ir palinkėsiu“, – kalbėjo Savivaldybės vadovas A. Neiberka.

Dėkodamas mokytojai E. Galinskienei už mokinių estetinio ir meninio suvokimo ugdymą, iniciatyvas puoselėjant gimnazijos interjerą, A. Neiberka įteikė jai Mero padėkos raštą.

Mokytoja E. Galinskienė labai džiaugėsi gimnazijos bendruomenės parodytu dėmesiu, šiltu atsisveikinimu. Ji dėkojo direktoriui už visišką pasitikėjimą kuriant mokyklai paskutinį darbą, duotą visišką kūrybinę laisvę.

„Aš labai myliu šią mokyklą, myliu kiekvieną iš Jūsų atskirai, bet aš visų Jūsų lauksiu su meile ir… šokoladu“, – atsisveikindama kalbėjo E. Galinskienė.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top