Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Išeinančiai mokytojai linkėta atrasti džiaugsmą naujose patirtyse

Šiandien, rugpjūčio 28 d., Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos bendruomenė atsisveikino su šios mokyklos chemijos mokytoja Dalia Martišiene. Mokytoja Vilkaviškio „Aušros“ mokykloje cheminių elementų ir jų jungčių subtilybių mokė nuo pat jos įkūrimo – šis rugsėjis jai būtų 41-asis.

Su mylima ir gerbiama mokytoja atsisveikinti susirinko visas gimnazijos mokytojų kolektyvas, šiltus žodžius tarė gimnazijos direktorius, taip pat buvęs D. Martišienės mokinys Arūnas Serneckas.

Kad ir kaip bebūtų gaila atsisveikinti, gimnazijos direktorius A. Serneckas džiaugėsi, kad tiek metų, kiek gyvuoja mokykla, D. Martišienė buvo svarbi gimnazijos bendruomenės dalis. Direktorius negailėjo gražių žodžių apie mokytojos atliktus darbus, išugdytus mokinius, jiems perduotas žinias, paruošimą olimpiadoms. Jis linkėjo sveikatos ir kvietė nepamiršti kelio į gimnaziją, kurioje ši mokytoja bus visada labai laukiama.

Padėkoti mokytojai atvyko ir Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Meras A. Neiberka taip pat buvo D. Martišienės mokinys ir asmeniškai dėkojo ir už mokyklinius laikus, kai iš mokytojos gaudavo ne tik žinių, bet ir nuoširdų žmogišką patarimą.

Savivaldybės vadovas linkėjo atrasti tai, kas džiugina, kas miela širdžiai ir nebijoti tai veiklai atsiduoti visomis jėgomis.

„Mokytojai atiduoda visą save mokiniams, atiduoda darbui ir kartais to laiko sau jiems labai pritrūksta. Dabar galėsite daugiau laiko skirti savo pomėgiams, mėgstamiems užsiėmimams. Nuoširdžiai jums dėkoju už jūsų indėlį į gimnazijos gyvenimą. Jūsų darbai visada kalbėjo už Jus ir jie visada išliks svarbūs. Didžiausios Jums sėkmės ir sveikatos“, – linkėjo A. Neiberka.

Mokytoja D. Martišienė buvo sujaudinta, tačiau  labai džiaugėsi gimnazijos bendruomenės parodytu dėmesiu, šiltu atsisveikinimu. Ji dėkojo kiekvienam bendruomenės nariui ir linkėjo išlikti tvirta komanda.

„Aš labai myliu šią mokyklą, myliu kiekvieną iš Jūsų atskirai, Jūs visi man esate labai brangūs. Manau, tikrai dar pasimatysime“, – kalbėjo D. Martišienė.

[soliloquy id=”21300″]

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top