Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

IQ Forumas ir Marijampolės regiono verslo apdovanojimai „Metų žvilgsnis 2022“

Šiandien Marijampolės regiono verslo bendruomenės ir savivaldos atstovai rinkosi į Verslo dienai paminėti skirtą IQ Forumą bei tradicinius verslo apdovanojimus „Metų žvilgsnis 2022“.

Šventinis renginys prasidėjo tradiciniu ekonomikos forumu „Sūduva 2022: kaip tapti stipresniems po dar vienos krizės?“, kuriame Marijampolės verslo bei politikos lyderiai kartu su kviestiniais svečiais diskutavo apie Marijampolės regiono ekonominės plėtros scenarijus bei Europos Sąjungos „Next Generation EU“ finansuojamo plano „Naujos kartos Lietuva“ investicijų ir reformų naudą.

Pirmoje, analitinėje forumo dalyje, Marijampolės regiono verslo bendruomenė išgirdo svarbius pranešimus Lietuvos ir Marijampolės regiono ekonomikos, kredito, NT tendencijų, alternatyvaus finansavimo smulkiajam ir vidutiniam verslui, Europos Sąjungos ir Lietuvos krizių valdymo ir kitomis temomis.

Finaliniu forumo akcentu tapo Marijampolės regiono verslo apdovanojimų ceremonija. Tradiciškai pagal atskiras nominacijas savivaldybių geriausioms įmonėms buvo įteikti „Metų žvilgsnis 2022“ apdovanojimai. Nominantus, kaip ir kasmet, pristatė penkios regiono savivaldybės – Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Šakių ir Vilkaviškio rajonų bei Marijampolės.

Vilkaviškio rajono savivaldybėje „Metų žvilgsnio 2022“ diplomas ir nominacijos statulėlė įteikta UAB „Vilkasta“ – „Už įmonės dinamišką plėtrą ir darnios aplinkos kūrimą Vilkaviškio rajone“.

Apdovanojimą UAB „Vilkasta“ statybos direktoriui Artūrui Kiaulakiui įteikė Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.
Prie sveikinimų taip pat prisidėjo Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė ir mero patarėjas Joris Juškauskas.

Dar vienas apdovanojimas – „Už profesinę išmintį, kūrybinį polėkį ir bendradarbiavimą“ – įteiktas UAB „Statkasta“ buhalterei Kristinai Grabauskienei.

Renginį, skirtą verslininkų profesinei šventei – Verslo dienai – ir apskrities verslo įmonėms, per metus pasiekusioms išskirtinių laimėjimų, pagerbti, jau 17 metus organizuoja Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialas. Renginio partneriu yra ir žurnalo „IQ“ redakcija.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top