Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Informuojame dėl pelkės tipo tako įrengimo šalia Vištyčio ežero

2020 m. į Piliečių biudžeto idėjų atranką buvo pateiktas pelkės tipo tako įrengimas šalia Vištyčio ežero, pratęsiant naujai įrengtą promenadą. Ši projekto idėja pelnė daugiausiai gyventojų simpatijų, todėl projekto įgyvendinimui iš Savivaldybės biudžeto lėšų buvo skirta 100 tūkst. eurų.

Pelkės tipo takas Vištytyje turėjo būti įrengtas šiais metais, Savivaldybė dėjo pastangas, kad būtų įvykdyti visi įsipareigojimai gyventojams, tačiau dėl rangovo pateiktų galimai suklastotų sutarties įvykdymo dokumentų, rangos darbų sutartis neįsigaliojo. Dėl tokių rangovo veiksmų buvo kreiptąsi į teisėsaugos institucijas.

Buvo skelbtas naujas rangos darbų pirkimas, tačiau konkursas neįvyko dėl nepateiktų rangovų pasiūlymų.

Šiuo metu Savivaldybės specialistai perskaičiuoja rangos darbų vertę ir planuoja skelbti naują konkursą, pelkės tipo takui skirtas lėšas numatant ateinančių metų biudžete.

„Labai tikimės, kad šį projektą, dedant visas pastangas, pavyks įgyvendinti kitais metais, o Vištyčio apylinkių gyventojai ir lankytojai galės džiaugtis nauju bei moderniu taku“, – susidariusią situaciją komentavo Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top