Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Informuojame apie organizuojamą Vilkaviškio rajono ūkininkų sąjungos įspėjamąją protesto akciją

Informuojame Vilkaviškio rajono gyventojus, kad Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija, išnagrinėjusi Vilkaviškio rajono ūkininkų sąjungos prašymą „Dėl organizuojamos žemdirbių įspėjamosios akcijos 2019 organizavimo“, leido organizuoti 2019 m. lapkričio 26 d. nuo 11 val. iki 14 val. įspėjamąją protesto akciją – masinį važiavimą traktoriais nustatytu maršrutu (pridedame maršruto schemą).

Gyventojus prašome atsižvelgti į būsimos įspėjamosios akcijos maršrutą ir planuoti savo laiką. Akcijos dalyvių koloną lydės ir pagrindinėse gatvių sankryžose eismą reguliuos policijos pareigūnai, kad būtų užtikrinamas eismo dalyvių saugumas.

Primename, kad įspėjamosios akcijos organizatoriai ir dalyviai privalo laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, kelių eismo, viešosios tvarkos, priešgaisrinės saugos, higienos reikalavimų, vykdyti teisėtus policijos pareigūnų reikalavimus viešajai tvarkai ir žmonių saugumui užtikrinti. Už Lietuvos Respublikos teisės aktų pažeidimą, policijos pareigūnų teisėtų reikalavimų nevykdymą įspėjamosios akcijos organizatoriai ir dalyviai atsako Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top