Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Informuojame apie galimybę teikti pasiūlymus sprendimui dėl teritorijų planavimo dokumento rengimo

2020 11 03 Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktorius priėmė sprendimą Nr. B-ĮV-1206 „Dėl Vilkaviškio rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano koregavimo organizavimo ir Vilkaviškio rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano koregavimo darbų programos tvirtinimo“.

Vadovaujantis visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatais, visuomenė gali susipažinti ir teikti pasiūlymus sprendimui dėl teritorijų planavimo dokumento rengimo ir planavimo tikslų.

2020 11 03 Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus sprendimas Nr. B-ĮV-1206 „Dėl Vilkaviškio rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano koregavimo organizavimo ir Vilkaviškio rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano koregavimo darbų programos tvirtinimo“ eksponuojamas kartu su šiuo informaciniu pranešimu.

PRIDEDAMA: Direktoriaus įsakymas

Pasiūlymai dėl teritorijų planavimo dokumento rengimo ir planavimo tikslų teikiami raštu per 10 darbo dienų nuo šio informacinio pranešimo paviešinimo dienos. Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriui, S. Nėries g. 1, 70147 Vilkaviškis.

Detali informacija dėl sprendimo ir planavimo tikslų dokumentų teikiama: Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriuje, S. Nėries g. 1, 70147 Vilkaviškis.

Kontaktiniai asmenys: Vita Valaitienė tel. + 370 342 60197, el. p. vita.valaitiene@vilkaviskis.lt,

Jolanta Juchnevičienė tel.  +370 342 60 202, el. p. jolanta.juchneviciene@vilkaviskis.lt

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top