Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Informacija gyventojams, pageidaujantiems gauti arba gaunantiems paramą būstui įsigyti ar išsinuomoti, apie turto, įskaitant gautas pajamas, deklaravimą

Atsižvelgiant į Lietuvoje paskelbtą valstybės lygio ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (Covid-19) plitimo grėsmės, socialinio būsto nuomininkai bei asmenys ir šeimos, įsirašę į sąrašą socialiniam būstui išsinuomoti, Metines gyventojo (šeimos) turto deklaracijas FR0001 (toliau – Turto deklaracija) Valstybinei mokesčių inspekcijai prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – VMI prie FM) gali pateikti iki 2020 m. liepos 1 d.

Turto deklaraciją už 2019 m. dėl paramos gavimo besikreipiantys gyventojai gali pateikti VMI prie FM per Elektroninio deklaravimo informacinę sistemą (http://deklaravimas.vmi.lt).

Gyventojai, kurie kreipiasi dėl paramos ir negali naudotis elektroniniais deklaravimo būdais, gali pateikti ir popierinę turto deklaracijos formą. Deklaracijų popierines formas galima atsispausdinti parsisiuntus jas iš VMI prie FM puslapio www.vmi.lt (skiltis Gyventojams, toliau Rinkmenos – > Formos) arba https://www.vmi.lt/cms/formos. Gyventojas popierinę deklaraciją kartu su atitinkamai užpildytais priedais gali atsiųsti paštu į VMI prie FM Duomenų tvarkymo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257, Druskininkai.

Konsultacijas deklaracijų pildymo ir pateikimo klausimais gyventojai gali gauti paskambinę tel. 1882 ar kontaktais, skelbiamais interneto puslapyje https://www.vmi.lt/cms/aptarnavimo-skyriai, bei pateikę paklausimą elektroniniu būdu per Mano VMI.

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top