Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Informacija dėl neįgalumo ar darbingumo lygių arba specialiųjų poreikių nustatymo karantino metu

Socialinės paramos skyrius perduoda Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos (toliau – NDNT) informaciją dėl neįgalumo ar darbingumo lygių arba specialiųjų poreikių nustatymo karantino metu.

NEGALIOS TERMINAS BUS PRATĘSIAMAS AUTOMATIŠKAI

Jeigu karantino metu baigiasi Jums nustatytas neįgalumo ar darbingumo lygių arba specialiųjų poreikių terminas į NDNT kreiptis nereikia – negalios terminas bus pratęstas automatiškai iki karantino galiojimo pabaigos ir dar 30 kalendorinių dienų pasibaigus karantinui (nuo termino pasibaigimo dienos). Atkreipiame dėmesį, kad pratęsus negalios terminą nauji dokumentai išduodami nebus. Apie pratęstą terminą išmokas mokančios institucijos bus informuotos, asmenims tuo rūpintis nereikia.

Į NDNT KREIPIATĖS PIRMĄ KARTĄ?

Jeigu turite siuntimą į NDNT ir dėl negalios nustatymo kreipiatės pirmą kartą, vizito į NDNT karantino metu iš anksto registruokitės internetu arba dokumentus atsiųskite paštu arba el. paštu dokumentai@ndnt.lt

Prašymų formas ir informaciją apie kitus reikalingus pateikti dokumentus galite rasti NDNT interneto svetainėje www.ndnt.lt.

Gavę dokumentus, dėl asmens veiklos ir gebėjimų dalyvauti klausimyno užpildymo su Jumis susisieksime telefonu arba el. paštu.

Pabrėžiame, kad dėl koronaviruso grėsmės vizito į nuo 2020-03-16 dėl negalios nustatymo galima atvykti tik iš anksto užsiregistravus.

Elekroninės registracijos prieiga: www.ndnt.lt/Paslaugos/Elektroninės paslaugos/Išankstinė registracija

arba skambinti nurodytu telefono numeriu Marijampolėje – (8 343) 53 576.

Be išankstinės registracijos bus aptarnaujami tik asmenys, turintys laikino nedarbingumo pažymėjimus.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top