Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Informacija dėl didžiųjų ir specifinių, žaliųjų atliekų surinkimo aikštelių darbo karantino laikotarpiu

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vyriausybės teisės aktais dėl šalyje paskelbto karantino, UAB Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centras PRANEŠA, kad atliekų surinkimas, išvežimas ir tvarkymas vyksta ĮPRASTA TVARKA, išskyrus:

  1. bendrovės administracija laikinai dirba nuotoliniu būdu. Dėl iškylančių klausimų prašome darbuotojams rašyti į elektroninius paštus ar skambinti į tarnybinius telefonus, kontaktų  sąrašas ir detalesnė informacija apie bendrovės veiklą yra maatc.lt;
  2. didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelės iš gyventojų laikinai NEPRIIMA atliekų ir sustabdyta pakartotinio daiktų  priėmimo ir išdavimo veikla.
  3. žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelėse bioskaidžios atliekos laikinai NEPRIIMAMOS.
  4. iškilus neatidėliotinai būtinybei pasinaudoti didelių gabaritų ar žaliųjų atliekų surinkimo aikštelių paslaugomis, prašome dėl jų iš anksto susitarti su darbuotojais.

Regioninis atliekų sąvartynas atliekas priima įprasta tvarka. Mechaninio biologinio atliekų apdorojimo įrenginiai veikia įprastu režimu.

UAB Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centro administracija  

Pasidalinkite

1 komentaras apie “Informacija dėl didžiųjų ir specifinių, žaliųjų atliekų surinkimo aikštelių darbo karantino laikotarpiu”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top