Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Informacija apie balsavimą iš anksto renkant Savivaldybės tarybos narius ir merą

Informuojame, kad rinkėjai, kurie dėl įvairių priežasčių negalės atvykti 2023 m. kovo 5 d. balsuoti savo rinkimų apylinkėse, galės balsuoti iš anksto visose Lietuvos Respublikos savivaldybėse.

Vilkaviškio rajono savivaldybėje balsavimas iš anksto vyks Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus patalpose (Vilkaviškis, S. Nėries g. 1, 1 aukšte) 2023 m. vasario 28 – kovo 2 dienomis nuo 7.00 iki 20.00 val.

Balsuoti iš anksto Vilkaviškio rajono savivaldybėje galės balsuoti rinkėjai, kurie rinkimų dieną turėtų balsuoti Vilkaviškio rajono savivaldybėje esančiose rinkimų apylinkėse arba  kitų savivaldybių rinkimų apylinkėse, bet dėl kažkokių priežasčių jiems bus patogiau nurodytu laiku balsuoti iš anksto Vilkaviškyje.

Balsuojant iš anksto rinkėjai balsuos tik už tos savivaldybės iškeltas savivaldybės tarybos narių ir merų kandidatūras, kurios jie yra nuolatiniai gyventojai, t. y. nustatyta tvarka deklaruota jų gyvenamoji vieta ne vėliau kaip likus 60 d. iki rinkimų,

Atvykstant balsuoti reikalinga turėti tik asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą arba kitą dokumentą su asmens kodu ir nuotrauka). Pranešimo apie rinkimus, kurį rasite savo pašto dėžutėse, pateikti nereikia.

Vilkaviškio rajono savivaldybės Nr. 56 rinkimų komisijos informacija

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top