Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Į vasaros stovyklą išlydėti rajono dviratininkai

Šiandien, liepos 7 dieną, prasidėjo Vilkaviškio dviračių sporto klubo „AIRA“ (toliau – Klubas) organizuojama vaikų vasaros stovykla „500 km su dviračiu – pažink save ir savo kraštą“.

Nuo dr. Vinco Kudirkos paminklo Vilkaviškyje startavusius dviratininkus ir jų trenerius pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė.

Į vasaros stovyklą dviračiais išvyko 14 įvairaus amžiaus Klubui priklausančių dviratininkų.

Kaip pasakojo sportininkų treneriai – Artūras ir Vilma Žemaitaičiai, šios stovyklos metu Klubo dviratininkai ne tik treniruosis sezono varžyboms, bet ir pažins savo gimtąjį kraštą. 10 dienų truksiančios stovyklos metu jaunieji sportininkai aplankys įvairias mūsų ir kaimyninių rajonų žymias vietas, susipažins su krašto istorija, paveldu, ragaus tradicinių patiekalų.

„Stovyklos metu ne tik pramogausim, bet ir sunkiai dirbsim. Mažieji dviratininkai mokysis važiuoti kolonoje, o vyresnieji ruošis lenktynėms, išbandys įvairias technikas“, – apie sportinę stovyklos dalį kalbėjo treneris Artūras.

Linksmosios arba pažintinės stovyklos dalies metu minant pasienio keliais ketinama aplankyti tokias vietas, kaip Kudirkos Naumiestis, Paežerių dvaro sodyba, įvairūs muziejai, Kybartų miesto istorinės vietos, muitinė, žymių kraštiečių gimtinės ir kt.

Išlydėdami sportininkus rajono vadovai džiaugėsi, kad šioje stovykloje sportinės veiklos puikiai suderinamos ir su gimtojo krašto pažinimu, kuris praturtins jaunuolius, ugdys jų tautinę savimonę, praplės akiratį.

„Smagu matyti jaunus žmones, kurie, savo pastangų ir ryžto dėka, garsina mūsų kraštą. Tikiu, kad sportinis užsispyrimas, kuris dviračių sporte yra ypatingai reikalingas, niekur nedings, o po šios stovyklos dar ir sustiprės, bei duos puikių rezultatų ateityje. Linkiu įkvėpimo šiame sporte ir sėkmės jūsų ateities pasiekimams“, – sportininkams linkėjo Savivaldybės meras A. Neiberka.

Jaunimo ir sporto sritis kuruojanti administracijos direktoriaus pavaduotoja D. Riklienė labai džiaugėsi, kad jaunieji dviratininkai pasirinko ne tik važiuoti iš taško A į tašką B, bet ir aplankyti kažką įdomaus, dar nepažinto, ugdyti save ir savo potyrius.

„Svarbiausia, būkite saugūs, saugokite save ir savo kelionės draugus“, – įteikdama atminimo dovanėles kalbėjo D. Riklienė.

Po bendros nuotraukos sportininkai patraukė Kudirkos Naumiesčio link. Linkime įsimintinos stovyklos, puikiai bei naudingai praleisto laiko kartu!

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top