Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Gyvensime kitokiu ritmu – Lietuvoje įvedamas karantinas

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį visoje Lietuvoje įvedamas karantinas. Tai daroma dėl mūsų visų, siekiant sustabdyti koronaviruso plitimą ir išsaugoti gyvybes. Būkime sąmoningi, neskleiskime panikos ir saugokime save, savo artimuosius.

❗️Turim 12 COVID-19 atvejų. Jokių barų ir restoranų, grožio paslaugų, uždarų ar atvirų renginių. Tik maisto parduotuvės, vaistinės. Be abejo, už namų sienų dar lieka gamta – vaikščiojimas, šuns vedžiojimas, sportavimas lauke.

❗️Esame parengę reikalavimus atitinkančias patalpas gyventojų izoliacijai, jei to prireiks. Galvojame, kaip pirmiausia padėti vyresnio amžiaus vienišiems žmonėms, daugiavaikėms šeimoms, sunkiems ligoniams, kaip organizuoti ugdymo ir kitų įstaigų darbą nuotoliniu būdu.

❗️Nepilnamečių vaikų turinčioms medikų, prekybininkų ir specialiųjų tarnybų šeimoms išimtinais atvejais paliekame dirbti Vilkaviškio vaikų lopšelį darželį „Pasaka“. Kreipkitės tel. (8 342) 52924, el. p. darzelispasaka@gmail.com.

❗️Pabandykite įtikinti savo artimuosius, kad į mišias neitų, o sudalyvautų jose prie televizoriaus ir jeigu nori melstis – padarytų tai už visų Lietuvos gyventojų kantrybę ir sveiką protą. Šių savybių mums labai reikės įveikiant virusą ir kitas negandas.

❗️Dar neaišku ar bus leidžiama dirbti degalinių, pašto ir kitų svarbių paslaugų skyriams, bet kaip tik bus išaiškinimas – informuosime. Sieksime, kad ne visi darbai būtų stabdomi, pavyzdžiui, galėtų tęstis, ypač gamyboje, statybose ir pan., kai užtikrinamos visos saugumo priemonės.

❗️Dėl šių priemonių, kaip ir dėl sąnaudų, susijusių su koronaviruso valdymu, gali tekti atsisakyti kai kurių projektų ar išlaidų, tačiau būtina visiems susitelkti, elgtis racionaliai ir darniai, prisiimti tekusią naštą bei taikyti savitarpio pagalbos priemones – tik tada šią krizę įveiksime sklandžiai.

❗️Neužmirškite pačių pagrindinių priemonių, kaip save apsaugoti – rankų plovimas, socialinės distancijos palaikymas, patalpų vėdinimas, veido nelietimas. Laukia ilga kova – nepasiduokime, elkimės atsakingai, pagal naująsias laikinas mūsų gyvenimo taisykles.

❗️Keliaujantiems vietinio ir priemiestinio susisiekimo keleivinio transporto maršrutais intensyvumas turi būti ribojamas. Leidžiamas tik sėdimų vietų užėmimas ne mažesniu kaip 1 m. atstumu. Turi būti taikomos ypatingos saugumo priemonės – transporto priemonės dezinfekuojamos kiekvieno maršruto pradinėje ir galinėje stotelėse.

❗️Sekite naujienas mūsų interneto svetainėje www.vilkaviskis.lt taip pat Vilkaviškio rajono savivaldybės feisbuko paskyroje.

❗️Pajutę negalavimus skambinkite Koronos karštąja linija, kuri veikia visą parą, tel. 1808.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top