Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Gruodžio mėnesį įvyko 4 konkursai į rajono švietimo įstaigų direktorių pareigas

Gruodžio mėnesį įvyko konkursai į Vilkaviškio r. Alvito mokyklos-daugiafunkcio centro, Vilkaviškio pradinės mokyklos, Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos ir Vilkaviškio muzikos mokyklos direktorių pareigas.

Konkursą į Vilkaviškio r. Alvito mokyklos-daugiafunkcio centro direktoriaus pareigas laimėjo Rolandas Bulkauskas, iki šiolei ir dirbęs šios įstaigos direktoriumi, į Vilkaviškio pradinės mokyklos direktoriaus pareigas – dabartinė įstaigos vadovė Asta Strazdienė, į Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos direktoriaus pareigas – dabartinė gimnazijos direktorė Grita Launikonė, o į Vilkaviškio muzikos mokyklos vadovo vietą – Artūras Pečkaitis, taip pat buvęs šios įstaigos direktoriumi.

Laimėję švietimo įstaigų vadovai į pareigas skiriami penkeriems metams. Pasibaigus kadencijai, direktoriai vėl galės dalyvauti viešame konkurse ir pretenduoti dar penkeriems metams likti vadovais. Kadencijų skaičius neribojamas.

Savivaldybės skelbiamuose konkursuose gali dalyvauti ir šiuo metu švietimo įstaigų vadovų pareigas einantys asmenys, ir visi kiti, kvalifikacinius reikalavimus atitinkantys, specialistai (kvalifikaciniai reikalavimai pretendentams ir kita aktuali informacija skelbiama Vilkaviškio rajono savivaldybės interneto svetainėje www.vilkaviskis.lt).

Sveikiname konkursus laimėjusius švietimo įstaigų vadovus ir linkime didžiausios sėkmės tęsiant pradėtus darbus, išlaikyti tai, kas jau pasiekta ir kartu toliau auginti sėkmingas mokyklų bendruomenes.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top