Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Gražiškių seniūnijos kaimo bendruomenės jubiliejus

Priešpaskutinį senųjų metų vakarą Gražiškių kaimo bendruomenė į bendruomenės namus pakvietė buvusius, esamus ir būsimus narius bei visus norinčius išlydėti besibaigiančius 2022-uosius metus bei paminėti kaimo bendruomenės įkūrimo 20-metį.

Susirinkusiuosius su gražia sukaktimi pasveikino pirmininkė Sigutė Žemaitienė.

Ji pasidžiaugė, kad per dvidešimt bendruomenės gyvavimo metų įgyvendinta daug tikslų, kurių nebūtų pavykę pasiekti be visų narių prisidėjimo.

Gražiškių seniūnė Ramutė Didvalienė trumpai pristatė visą bendruomenės istoriją, svarbiausius darbus bei projektus. Pasidžiaugė šimtamete Šyvio šokdinimo tradicija bei padėkojo folkloro ansamblio „Gražupis“ kolektyvo nariams.

Šventėje dalyvavo ir bendruomenę taip pat sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Meras dėkojo bendruomenei už aktyvią ir pavyzdinę veiklą, džiaugėsi, kad bendruomenės nariai visi kartu susitelkę dėl bendro tikslo gražina savo miestelį.

Taip pat bendruomenei ir jos pirmininkei Sigutei Žemaitienei įteikė mero padėką „Už įgyvendinamas prasmingas idėjas, nuoširdų bendradarbiavimą ir aktyvumą prisidedant prie bendruomenės veiklos stiprinimo“.

Po sveikinimo kalbų prasidėjo šventinė vakaronė. Susirinkusiuosius džiugino Aušrinės-Tikrosios Išdykėlės atliekamos dainos.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top