Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Gerumo ir atjautos kupina šventinė popietė

Didžiųjų metų švenčių šiluma mus visus suartina ir sukviečia drauge pasidžiaugti bendryste ir pasidalinti gerumu. Skaičiuojant paskutines šių metų akimirkas, gruodžio 29 d., šiltą ir jaukumo pripildytą kalėdinę popietę surengė Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugija. Pabūti drauge ir pasidalinti gerumu čia susirinko draugijos nariai, partneriai, rėmėjai ir svečiai.

Kalėdinėje popietėje praėjusius metus apžvelgė Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Janina Žekienė.

Susirinkusius pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, kuris linkėjo sėkmingų Naujųjų metų, nuoširdžios bendrystės, naujų tikslų išsikėlimo ir jų įgyvendinimo.

Šventiniame renginyje taip pat dalyvavo ir sveikinimo žodžius tarė LR Seimo nario Algirdo Butkevičiaus patarėjas Valdas Riklius.

Jaukioje popietėje skambėjo Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugijos ansamblio „Likimas“ dainos, pristatyta išleista jau trečioji šio gražaus ansamblio, skaičiuojančio net 17-ioliktus metus, dainų kompaktinė plokštelė, buvo skaitomos eilės, taip pat  gražioje bendrystėje dalinamasi gerumu, artumu ir šviesia kalėdine nuotaika.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top