Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

„Gėlėtos Žolinės Gižuose“

Jau šiandien į Žolinių savaitgalio šventimo sūkurį įtraukė Gižai.

Po pietų vietinius ir svečius pakvietė apsilankyti Gižų kaimo bendruomenės kiemelis, smagios atrakcijos viliojo mažuosius, o aplink netilo ir prekybininkų šurmulys.

Liepų parke 18 val. prasidėjo muzikinė programa. Jos atidaryme dalyvavo ir Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

„Sveikinu su tradicine jūsų miestelio švente. Pabūkite kartu, prisiminkite papročius, kuriuos puoselėjo dar mūsų senoliai, kurkite bendrystę ir visi kartu pasidžiaukite nuostabiu vasarišku vakaru“ – kalbėjo jis.

Gižų seniūnas Romas Kučiauskas sveikindamas susirinkusiuosius taip pat apdovanojo ir gražiausių sodybų savininkus bei nuoširdų ačiū tarė karjeros posūkį darančiai Rūtai Raškauskienei.

Prie šventinės nuotaikos kūrimo prisidėjo Marijampolės KC šiuolaikinio šokio kolektyvas „Le|Nos”, Bartninkų jaunimo vokalinė grupė „Svajonė“, moterų vokalinis ansamblis „Aista“ bei kiti atlikėjai ir grupės.

Gižiečiai bei svečiai laukiami Žolinių savaitgalio renginiuose ir rytoj – 12 val. šv. Mišios, o 13 val. vyks modernaus folkloro grupės „Balti vėjai“ koncertas šventoriuje.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top