Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Gaisrų prevencijos akcijos metu lanko vienišus senolius

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Civilinės saugos vyriausiasis specialistas Robertas Fišeris kartu su Vilkaviškio rajono savivaldybės ugniagesiais nuolat vykdo įvairiais Gaisrų prevencijos akcijas, primindami gyventojams apie gresiančius pavojus ir dūmų detektorių įsirengimo būstuose svarbą. Šį kartą įvykdyta dar viena iniciatyva: aplankyti senyvi vieniši žmonės, kuriems patarta gaisrinės saugos klausimais, patikrinti jų būstuose esami kūrenimo įrenginiai.

Akcijos metu aplankytiems vienišiems senoliams paaiškinama, kaip reikia susitvarkyti, ką elementaraus galima padaryti, kad kūrenimo įrenginiai nekeltų pavojaus. Be to, dalies senolių būstuose pritaisomi dūmų detektoriai, kurie pirmieji perspėja apie namuose kilusį gaisrą ir gali išgelbėti žmonių gyvybes.

Radę prastesnę kūrenimo įrenginių būklę – neprižiūrėtus, netvarkingus kūrenimo įrenginius, ugniagesiai apie situaciją informuoja seniūnijas, kad šios žinotų ir ieškotų išeities, kaip gyventojams pagelbėti.

Tokios prevencinės akcijos – ne vienkartinės, jos bus vykdomos ir toliau, stengiantis aplankyti kuo daugiau vienišų senolių.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top