Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Forumas „Sūduva 2021 sėkmės duetas: tvarus ir skaitmenizuotas verslas“ ir „Metų žvilgsnis 2021“ apdovanojimai

Lapkričio 11 dieną, Verslo dienos išvakarėse, Marijampolės regiono verslo bendruomenės ir savivaldos atstovai rinkosi į tradicinį renginį – verslo apdovanojimus „Metų žvilgsnis 2021“, vykusius viešbutyje „Mercure Marijampolė“. Šiame renginyje už pasiekimus versle apdovanotos net trys mūsų rajono įmonės – nominacija „Už investiciją Vilkaviškio rajone“ įteikta UAB “Statkasta”, padėkos skirtos Igno Siaurusaičio individualiai veiklai „Kiškio kupolas“ ir UAB „Ekvila“.

Šventiniame renginyje taip pat vyko IQ forumas „Sūduva 2021 sėkmės duetas: tvarus ir skaitmenizuotas verslas“, kuriame kviestiniai svečiai ir Marijampolės verslo bei politikos lyderiai diskutavo apie regiono situaciją ir jo raidos perspektyvas.

Gausiai susirinkusius Forumo dalyvius pasveikino Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas Arūnas Tarnauskas, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo tarybos pirmininkas Vygantas Subačius bei Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo vadovas Evaldas Ulevičius.

Pirmoje, analitinėje forumo dalyje, Marijampolės regiono verslo bendruomenė išgirdo svarbius pranešimus verslo, ekonomikos, Europos Sąjungos politikos, pameistrystės, automatikos, skaitmenizacijos, robotizacijos ir kitomis temomis.

Finaliniu forumo akcentu tapo Marijampolės regiono verslo apdovanojimų ceremonija. Tradiciškai pagal atskiras nominacijas savivaldybių geriausioms įmonėms buvo įteikti „Metų žvilgsnis 2021“ apdovanojimai. Nominantus, kaip ir kasmet, pristatė penkios regiono savivaldybės – Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Šakių ir Vilkaviškio rajonų bei Marijampolės.

Apdovanojimus Vilkaviškio rajono savivaldybės merui Algirdui Neiberkai įteikti padėjo robotas–humanoidas Ąžuolas NAO!

Vilkaviškio rajono savivaldybėje „Metų žvilgsnio 2021“ diplomas ir nominacijos statulėlė įteikta UAB „Statkasta“ (vadovas Svajūnas Grabauskas) – už investicijas Vilkaviškio rajone.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo padėka įteikta UAB „Ekvila“ (vadovas Romas Kučiauskas) – už paslaugų plėtrą žemės ūkio sektoriuje.

Dar viena Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo padėka buvo skirta Igno Siaurusaičio individualiai veiklai „Kiškio kupolas” – už užimtumo iniciatyvas įtraukiant socialiai pažeidžiamas grupes.

Renginį, skirtą verslininkų profesinei šventei – Verslo dienai – ir apskrities verslo įmonėms, per metus pasiekusioms išskirtinių laimėjimų, pagerbti, jau 16 metus organizuoja Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) Marijampolės filialas.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top