Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Forumas „Marijampolė globaliame pasaulyje: iššūkiai ir grėsmės“ ir „Metų žvilgsnis 2019“ apdovanojimai

Lapkričio 14 dieną, Marijampolės regiono verslo bendruomenės ir savivaldos atstovai rinkosi į tradicinį renginį – verslo apdovanojimus „Metų žvilgsnis 2019“, vykusius viešbutyje „Mercure Marijampolė“. Šiame renginyje už pasiekimus versle apdovanota mūsų rajono įmonė – UAB „Simedva“.

Šventiniame renginyje taip pat vyko IQ forumas „Marijampolė globaliame pasaulyje: iššūkiai ir grėsmės“, kuriame kviestiniai svečiai ir Marijampolės verslo bei politikos lyderiai diskutavo apie regiono situaciją ir jo raidos perspektyvas.

Gausiai susirinkusius Forumo dalyvius pasveikino Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Rimas Varkulevičius, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo tarybos pirmininkas Kęstutis Svitojus bei Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius.

Marijampolės regiono verslo bendruomenė išgirdo svarbius pranešimus verslo, ekonomikos, Europos Sąjungos politikos, Lietuvos ūkio raidos tendencijų, kibernetinio saugumo ir kitomis temomis.

Pirmoje, analitinėje dalyje, forumo svečias – pasaulio menininkas Ray Bartkus, Marijampolėje jau 6 metus vykstančio projekto „MaLoNNY“ prezidentas, pristatė, kaip menininkai keičia miesto veidą ir skleidžia žinią pasaulyje apie Marijampolę, o pranešėjai (Arnoldas Pranckevičius, Vaidotas Tuzikas, Giedrius Meškauskas) pasidalino įžvalgomis apie politinį klimatą Europoje, ekonomikos tendencijas, kibernetinio saugumo iššūkius.

Finaliniu forumo akcentu tapo Marijampolės regiono verslo apdovanojimų ceremonija. Tradiciškai pagal atskiras nominacijas savivaldybių geriausioms įmonėms buvo įteikti „Metų žvilgsnis 2019“ apdovanojimai. Nominantus, kaip ir kasmet, pristatė penkios regiono savivaldybės – Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Šakių ir Vilkaviškio rajonų bei Marijampolės.

Vilkaviškio rajono savivaldybėje „Metų žvilgsnio 2019“ diplomas, nominacijos statulėlė ir Savivaldybės dovanos įteiktos UAB „Simedva“ (vadovas Kęstutis Mickaitis) – už spartų augimą, investicijas ir eksporto plėtrą.

Apdovanojimą UAB „Simedva“ atstovei Agnei Čėsnaitei įteikė Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas, jo pavaduotoja Daiva Riklienė ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo direktorius Evaldas Ulevičius.

Šįkart verslo forume netrūko ir magijos. Smagiu ir įsimintinu renginio akcentu tapo iliuzionisto ir verslo apdovanojimų vedėjo Modesto atliekami magijos triukai, į kuriuos buvo įtraukti ir forumo dalyviai.

Renginį, skirtą verslininkų profesinei šventei – Verslo dienai – ir apskrities verslo įmonėms, per metus pasiekusioms išskirtinių laimėjimų, pagerbti, jau 14 metus organizuoja Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) Marijampolės filialas. Antrus metus iš eilės renginio partneriu yra ir žurnalo „IQ“ redakcija.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top