Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Erasmus+ „Europos mokyklos už tvarų vystymąsi“ projekto dalyviai lankosi Vilkaviškio rajone

Vilkaviškio rajono savivaldybės Salomėjos Neries pagrindinės mokyklos moksleiviai dalyvauja Erasmus+ „Europos mokyklos už tvarų vystymąsi“ projekte ir šį kartą į svečius priėmė mokinius iš Kroatijos, Rumunijos, Turkijos ir Vengrijos.

Šią savaitę Vilkaviškyje viešintys užsienio šalių vaikai šiandien atvyko ir į Savivaldybę. Juos priėmė meras Algirdas Neiberka, jo patarėjas Joris Juškauskas ir jaunimo reikalų koordinatorė Danguolė Gudeliauskienė.

Rodydamas skaidres J. Juškauskas susirinkusiesiems pristatė Vilkaviškio kraštą, supažindino su istorija, kultūrine ir laisvalaikio veikla, papasakojo apie žymius žmones ir bendruomenę.

Meras projekto dalyviams įteikė atminimo dovanėles ir sveikindamas pažymėjo, kad labai džiugu, jog tokie projektai vyksta. Jie leidžia pasikeisti kultūrine ir socialine patirtimi.

„Atvykote į Lietuvą pavasarį. Nors šiemet jis neįprastai vėsus, gamta vis tiek džiugina žiedais. Linkiu pamatyti, kiek įmanoma daugiau, ir namo parsivežti tik geriausius įspūdžius“ – kalbėjo A. Neiberka.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top