Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Dviejuose rajono vaikų lopšeliuose-darželiuose bus organizuojama vaikų priežiūra – laukiame tėvelių prašymų

Šiandien, balandžio 29 d., Savivaldybėje pasirašytas Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas, kad nuo pirmadienio, gegužės 4 d., du Vilkaviškio rajono savivaldybės vaikų lopšeliai-darželiai (Vilkaviškio vaikų lopšelis-darželis „Pasaka“ ir Virbalio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupės) priims viso rajono vaikučius, kurių abu tėveliai dirba ir pateikia tai įrodančias darbdavio pažymas.

Informuojame švietimo įstaigų bendruomenes, kad tėvai, kurie ketina nuo pirmadienio vesti vaikus į darželius, turėtų kuo skubiau pateikti prašymą Savivaldybės administracijos direktoriui su darbdavio pažymomis apie atliekamą darbą. Prašyme reikėtų nurodyti, į kurį darželį ir nuo kada norėtų vesti savo vaiką (Vilkaviškio vaikų lopšelį-darželį „Pasaka“ ar Virbalio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupes) ir kurį darželį vaikas lankė lig šiolei.

Jei tėvai neturi galimybės atsiųsti ar atvežti užpildytų prašymų į Savivaldybę, juos su darbdavių pažymomis gali pateikti ir švietimo įstaigos (surinkusios iš tėvų).

Atkreipiame dėmesį, kad tėveliai, kurie norės vaikučius į darželį vesti jau nuo gegužės 4 d., turėtų paskubėti pateikti prašymus.

PRIDEDAMA:

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top