Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Diskusija apie Vilkaviškio rajono jaunimo problemas, iššūkius bei ateities vizijas

Šiandien Savivaldybės salėje vyko pokalbis apie Vilkaviškio rajono jaunimo problemas, iššūkius bei ateities vizijas.
Diskusijoje dalyvavo Savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, mero patarėjas Joris Juškauskas, Savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Danguolė Gudeliauskienė, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Alma Finagėjevienė, Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Jurga Grigaliūnaitė-Milovanov, Jaunimo reikalų tarybos nariai – Jūratė Drunienė, Rimvydas Palubinskas, Elena Savickienė, Eglė Budrytė-Vilbikė, Politikos tyrimų ir analizės instituto ekspertas Nerijus Miginis, Visuomenės sveikatos biuro atstovai, Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Rita Viktoravičienė.
Politikos tyrimų ir analizės instituto ekspertas Nerijus Miginis pažymėjo, kad neseniai startavo jaunimo problematikos tyrimas ir anketinė apklausa, kuri leis geriau pažinti rajono jaunimą bei jo poreikius. Šiuo metu taip pat vyksta ir apklausa seniūnijų specialistams.
Ekspertas pasidžiaugė, kad Vilkaviškio rajono savivaldybė pagal jaunimo darbuotojų kiekį, paslaugų įvairovę, mobilaus darbo su jaunimu paslaugas yra tarp penkių pirmų savivaldybių Lietuvoje.
Esami anketos rezultatai atskleidžia, kad jauni žmonės džiaugiasi atsinaujinusiu ir besikeičiančiu miestu, kuris dėl savo geografinės padėties, nedidelių atstumų ir eismo srauto, ikimokyklinio ugdymo paslaugų tampa vis patrauklesne vieta gyventi.
Vėliau susirinkusieji aptarė ir pagrindines problemas, su kuriomis susiduria mūsų krašto jaunimas. Vienos svarbiausių – trūkstamos darbo vietos rajone bei jaunų žmonių apgyvendinimas. Taip pat buvo aptartas rengiamas perspektyvinis penkerių metų planas, kuris padės dar geriau pažinti jaunimą, jo problemas bei iškilusius iššūkius.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top