Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Diabetikų bendrijos „Insula“ nariai apžvelgė praėjusių metų darbus

Liepos 15 dieną Vilkaviškio kultūros centro mažojoje salėje įvyko diabetikų bendrijos „Insula“ ataskaitinis susirinkimas, kurio metu apžvelgta praėjusių metų veikla, nuveikti darbai, kalbėta apie problemas ir ateities planus bei pasidžiaugta šilta ir nuoširdžia bendryste.

Ataskaitinis susirinkimas prasidėjo tylos minute – taip buvo pagerbtas į amžinybę išėjusių narių atminimas. Vėliau bendrijos, jungiančios 180 narių, vadovas Kazimieras Kukis pateikė išsamią veiklos ataskaitą už 2019 metus. Pirmininkas aptarė svarbiausius praėjusiais metais įgyvendintus darbus, organizuotus susitikimus. Jis pasidžiaugė, kad pastaraisiais metais bendrijos nariai aktyviai dalyvauja įvairiuose renginiuose bei padėkojo visiems susirinkusiems nariams, kurie neleidžia užgesti bendruomeniškumo židiniui.

Pirmininkas pažymėjo, kad bendrija rūpinasi ne tik savo nariais, bet įvairių susibūrimų metu rajono gyventojams atlieka gliukozės tyrimus, suteikia reikalingą informaciją, konsultuoja. Bendrijos nariams yra organizuojamos ekskursijos į kitus rajonus, aplankant įžymias vietas, rengiami susitikimai su kitomis diabetikų bendrijomis. Bendrijos moterys renkasi į darbščiųjų rankų būrelį, kur gimsta įvairiausi meno kūriniai.

Draugijos nariai vienbalsiai pritarė pirmininko ataskaitai ir dėkojo jam už aktyvumą, rūpestį bei pagalbą. Susirinkusiems taip pat buvo pristatyta Vilkaviškio diabetikų bendrijos „Insula“ finansinė ataskaita už 2019 metų veiklas.

Ataskaitiniame susirinkime dalyvavo ne tik bendrijos nariai, bet ir svečiai: Lietuvos Respublikos Seimo narys Algirdas Butkevičius, Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė,  Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos narys, istorikas Antanas Žilinskas ir kt.

Susitikime dalyvavęs Savivaldybės vadovas A. Neiberka pasidžiaugė bendrijos veikla, vykdomais darbais ir negailėjo gražių žodžių aktyviam bendrijos pirmininkui.

Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė padėkojo bendrijai ir jos nariams už savalaikę pagalbą, rajono gyventojų aprūpinimą bei priežiūrą sunkiu karantino laikotarpiu, pareikalavusiu didelio visų susitelkimo ir bendrų pastangų.  Karantino metu ši organizacija kiekvieną dieną savanoriškai rūpinosi tais, kuriems pagalba tuo sudėtingu laikotarpiu buvo ypač svarbi.

Po oficialios ataskaitinio susitikimo dalies, klubo nariai klausėsi Telšių neįgaliųjų ir neįgaliųjų pensininkų draugijos ansamblis „Unoravi“ koncerto.

Pasidalinkite

1 komentaras apie “Diabetikų bendrijos „Insula“ nariai apžvelgė praėjusių metų darbus”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top