Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Dėl subsidijų ir išmokų į Užimtumo tarnybą galima kreiptis nuo balandžio 5 dienos

Dėl subsidijų ir išmokų į Užimtumo tarnybą galima kreiptis nuo balandžio 5 dienos

Darbdaviai karantino metu paskelbę prastovas, bet jos metu išlaikantys darbo vietas, dėl subsidijų darbo užmokesčiui ir dirbantys savarankiškai, kurie iki ekstremalios situacijos paskelbimo mokėjo socialinio draudimo įmokas ne trumpiau nei tris mėnesius per pastaruosius metus, kviečiami dėl pagalbos iš valstybės į Užimtumo tarnybą kreiptis nuo balandžio 5 dienos.

Savarankiškai dirbantiems asmenims, kurie šalia nedirba pagal darbo sutartį ir neturi darbo santykiams prilygintų teisinių santykių, bus mokama fiksuota 257 eurų dydžio išmoka už mėnesį. Tai atitinka 2020 metais nustatytą minimalių vartojimo poreikių dydį.

Darbdaviams patiriamos išlaidos bus kompensuojamos skiriant subsidijas:

  • 70 proc. nuo darbuotojui priskaičiuoto darbo užmokesčio, bet ne daugiau nei 910,5 eurų bruto t. y. ne daugiau kaip 1,5 minimaliosios mėnesinės algos.
  • 90 proc. nuo darbuotojui priskaičiuoto darbo užmokesčio, bet ne daugiau nei 607 eurai bruto t. y. ne daugiau kaip 1 minimalioji mėnesinės alga.

Daugiau: http://socmin.lrv.lt/lt/naujienos/seimas-atidejo-sprendimus-ka-daryti-prastovas-paskelbusiam-verslui-ir-dirbantiems-savarankiskai

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top