Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Dėl smarkaus snygio bei pūgos gyventojai raginami būti atsargūs

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja, kad sausio 26 d. daugelyje rajonų prasidėjęs smarkus snygis bei pūga tęsiasi ir sausio 27 d.

Vilkaviškio rajone toliau smarkiai sninga. Suintensyvėjęs snygis kelia daug rūpesčių tiek gyventojams, tiek gatvių ir rajono kelių valytojams, eismo sąlygos yra ypač sudėtingos. Vilkaviškio rajono seniūnijose technika dirba nesustodama, tačiau ne visur spėjama laiku pašalinti sniegą, nuvalyti šaligatvius, smarkus vėjas nuvalytas vietas vėl greitai užpusto.

Atsiprašome gyventojų už laikinus nepatogumus bei atkreipiame dėmesį, kad šiuo metu rekomenduojama susilaikyti nuo nereikalingų kelionių, o jei vykstate, prašome vairuoti ypač atsargiai, keliones planuotis su laiko atsarga, kelyje laikykitės saugaus greičiau ir atstumo.

Taip pat dėkojame visiems, kurie savo turima technika prisideda prie vietinės reikšmės kelių, gyvenviečių gatvių nuvalymo!

Pasidalinkite

1 komentaras apie “Dėl smarkaus snygio bei pūgos gyventojai raginami būti atsargūs”

  1. Pilviškių miestelyje,butu labai malonu jai apvalytu sniegą gatvelėse,nes net mašina meto i šonus o ir šaligatvius nes su vaiku net iseiti į lauką neina ,nes saligatviu neįmanoma misiją praeiti su vežimuku,nes per viena kastuva tik nuimtas sniego virsus,slidu ir net neina apsilenkti su kitu zmogum ainant reikia lipti į pusnis.Pilviskiai labai apleistas miestelis,del ne prieziuros gatviu ir šaligatvių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top