Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Dėl COVID-19 tikrinami vaikų darželių darbuotojai

Šiandien Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktorius pasirašė įsakymą, kuriuo patvirtintas tvarkos aprašas, reglamentuojantis Vilkaviškio rajono savivaldybės teritorijoje esančių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ir bendrojo ugdymo mokyklų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių darbuotojų prevencinio laboratorinio ištyrimo dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) organizavimo tvarką.

Prevenciniai laboratoriniai tyrimai COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) diagnozuoti, atliekami ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ir bendrojo ugdymo mokyklų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių darbuotojams, šia prioriteto tvarka:

  • teikusiems vaikų priežiūros paslaugas karantino metu;
  • dirbantiems įstaigose, kuriose pagal ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programą ugdoma 150 ar daugiau vaikų;
  • visiems kitiems.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ir bendrojo ugdymo mokyklų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių darbuotojai, atitinkantys aukščiau išvardintus kriterijus, prevenciniams tyrimams dėl koronaviruso infekcijos turi registruosis Koronaviruso karštosios linijos telefonu 1808, nurodant vieningą visoms savivaldybėms registravimosi kodą „darželis“. Tai leis užtikrinti sklandų informacijos srautą, atlikus tyrimą.

Mėginių paėmimą atliks Marijampolės mobilus patikros punktas, esantis adresu: Kauno g. 125, Marijampolė.

PRIDEDAMA:

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. gegužės 13 d. įsakymas Nr. B-ĮV-447 „Dėl Vilkaviškio rajono savivaldybės teritorijoje esančių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ir bendrojo ugdymo mokyklų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių darbuotojų prevencinio laboratorinio ištyrimo dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) organizavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top