Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Degučių kaimo bendruomenė įgyvendino projektą „Materialinės bazės stiprinimas degučių kaimo bendruomenėje“

Degučių kaimo bendruomenė įgyvendino 2020 metų Nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai projektą pagal veiklos sritį „Kaimo bendruomenės materialinės bazės sukūrimas ir (arba) stiprinimas“. Prie projekto finansavimo dalinai prisidėjo Vilkaviškio rajono savivaldybė ir bendruomenė savomis lėšomis.

Projekto tikslas – skatinti bendruomenės narių bendravimą ir aktyvumą, mažinti socialinę atskirtį stiprinant materialinę bazę.

Projekto metu įsigyta: kondicionieriai (2 vnt.), įskaitant montavimo darbus; belaidė mobili kolonėlė; kavos perkolatorius.

Projekto metu buvo vykdytos šios veiklos: suorganizuoti sveikatinimo užsiėmimai, kuriuos vedė Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės. Valstybės dienai paminėti kūrėme Karaliaus Mindaugo karūną ir tiesėme vienybės tiltus tarp kaimynų. Vykome į kaimyninę bendruomenę, kur dalyvavome edukacinėje popietėje „Gižai – Liepų kaimas“. Rugpjūčio mėnesį vyko popietė „Taip kvepia žolynai“, svečiavosi Vilkaviškio kultūros centro folkloro ansamblis „Sūduviai“.

Projekto metu įsigytas materialus turtas ir vykdytos veiklos ne tik stiprina bendruomenę, bet ir skatina savanorišką veiklą, leidžia puoselėti vietos tradicijas ir kelti kultūrinį lygį Degučių kaime.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top